darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Wkładki, podpaski

Zadbaj o swój komfort w nietrzymaniu moczu! Oferowane przez nasz sklep internetowy Ortomedico wkładki urologiczne to odpowiedź na problemy związane z kropelkowym, lekkim, a nawet średnim nietrzymaniem moczu dotykającym kobiet i mężczyzn. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę wkładek i podpasek pozwalających na uzyskanie maksymalnej szczelności oraz pewności siebie w każdej sytuacji. Dostępne są u nas produkty od renomowanych marek – MoliCare, Seni, Tena i innych. Sprawdź naszą ofertę już teraz i złóż zamówienie!

Ortomedico – podpaski i wkładki na nietrzymanie moczu dla kobiet i mężczyzn

Problem nietrzymania moczu dotyka obecnie wielu osób. Aby zapobiegać przykrym sytuacjom, warto sięgnąć wtedy po wyroby chłonne, które zapewniają maksymalną wygodę na co dzień oraz w ciągu nocy.

Nowoczesne wkładki na nietrzymanie moczu charakteryzują się anatomiczną budową i pozwalają na uzyskanie pełnego dopasowania do kobiecej lub męskiej anatomii. Specjalna budowa, jaką mają męskie wkładki urologiczne oraz damskie podpaski na nietrzymanie moczu, powala na uzyskanie wysokiej szczelności bez ryzyka przecieków.

Korzystanie z wkładek jest bardzo proste – wystarczy tylko umieścić produkt w bieliźnie. Cienka budowa wkładek powoduje, że nie są one widoczne pod ubraniami, zapewniając pełną dyskrecję dla użytkownika.

Wkładki urologiczne dostępne w naszej ofercie charakteryzują się również bardzo miękkimi i przyjaznymi dla skóry materiałami, dzięki czemu nie powodują one ryzyka pojawienia się podrażnień.

Zastosowane w wyrobach jak wkładki systemy zapobiegają również pojawianiu się nieprzyjemnych zapachów, dbając o wygodę każdego dnia.

Złóż zamówienie na wkładki urologiczne w sklepie Ortomedico!

W Ortomedico prezentujemy pełną paletę produktów chłonnych dedykowanych dla osób, które borykają się z problemem nietrzymania moczu. Razem z nimi możesz każdego dnia dbać o swój komfort, ponieważ idealnie dopasowane wkładki będą zatrzymywały wilgoć i nieprzyjemne zapachy.

Dzięki współpracy z wieloma sprawdzonymi markami możemy zapewnić dostęp do skutecznych wyrobów chłonnych dla kobiet i dla mężczyzn z szybką i sprawną dostawą pod adres naszych klientów.

Jeżeli chcesz cieszyć się z aktywności bez ograniczeń, wybierz znajdujące się w naszej ofercie wkładki urologiczne, dzięki którym możesz pracować, wypoczywać, uprawiać sporty bez niebezpieczeństwa pojawienia się wycieków.

Zachęcamy do złożenia zamówienia na wkładki i podpaski na nietrzymanie moczu, które dostępne są w naszym sklepie internetowym Ortomedico!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ