darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Majtki chłonne

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

Wybierz wygodne majtki chłonne wciągane, które zapewniają komfort w nietrzymaniu moczu! W sklepie internetowym Ortomedico przygotowaliśmy szeroką gamę produktów od sprawdzonych marek, między innymi Tena, Flufsan, Abena, MoliCare, Seni, Premio Natura. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i złożenia zamówienia z refundacją NFZ!

Ortomedico – majtki chłonne dla dorosłych i dla dzieci

Majtki chłonne to rodzaj nowoczesnych wyrobów chłonnych, które ze względu na swoją budowę doskonale nadają się do używania przez osoby aktywne doświadczające inkontynencji.

W naszej ofercie dostępne są majtki chłonne wciągane przeznaczone dla dorosłych – kobiet i mężczyzn, a także dla dzieci.

Można zakupić je we wszystkich rozmiarach – tabele rozmiarowe zaprezentowane są na stronach poszczególnych wyrobów.

Pod kątem budowy majtki chłonne przypominają zwykłą bieliznę. Składają się z elastycznego pasa, który zapewnia odpowiednie przyleganie do ciała, a także z wkładu chłonnego, który skutecznie pochłania wilgoć i zapewnia uczucie suchości. Specjalne boczki zmniejszają niebezpieczeństwo pojawienia się przecieków. Są łatwe w zdejmowaniu ze względu na rozrywane szwy boczne, a także wyposażane są w systemy minimalizujące nieprzyjemne zapachy.

Wciągane majtki chłonne są alternatywą dla pieluchomajtek. Charakteryzują się lepszym dopasowaniem do ciała ze względu na elastyczne materiały, a także dyskretnym wyglądem, dlatego są często kupowane przez osoby mobilne – poruszające się samodzielnie.

Również rekomendowane są one dla dzieci, ponieważ nie ograniczają one ruchów i dzięki temu umożliwiają wygodne poruszanie się – raczkowanie, chodzenie, bieganie.

Majtki chłonne mogą być używane przez osoby doświadczające inkontynencji w stopniu średnim oraz ciężkim.

Majtki chłonne oferowane są w specjalnych wariantach dla kobiet oraz dla mężczyzn. Różnią się one pomiędzy sobą swoją budową, aby zapewniać idealne dopasowanie pod kątem anatomicznym.

Wybierz najlepsze majtki chłonne wciągane w sklepie Ortomedico!

Sklep Ortomedico umożliwia złożenie zamówienia na wyroby chłonne z refundacją NFZ przez internet!

Aby zrealizować zlecenie na wyroby medyczne, wystarczy tylko wypełnić znajdujący się na naszej witrynie internetowej formularz, podając w nim numer swojego zlecenia, numer PESEL oraz numer telefonu.

Klientom wybierającym majtki chłonne z refundacją NFZ w naszym sklepie internetowym gwarantujemy szybką i darmową dostawę.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na majtki chłonne wciągane dostępne w naszym sklepie Ortomedico!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ