darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Podkłady

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Oferujemy podkłady dla osób nietrzymających moczu i kału, które zapewniają wysoki poziom komfortu oraz skuteczną ochronę podczas zmienienia wyrobów chłonnych. W naszej ofercie dostępne są jednorazowe podkłady higieniczne w wielu wariantach do wyboru, dzięki czemu można dobrać je do własnych potrzeb pod każdym względem. Zachęcamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie Ortomedico – także z refundacją NFZ!

Ortomedico – nieprzemakalne podkłady higieniczne

Podkłady higieniczne są rodzajem wyrobu chłonnego w kształcie płachty, którego zadaniem jest ochrona podłoża przed pojawianiem się na nim wilgoci i zabrudzeń.

Są one z powodzeniem stosowane w wielu dolegliwościach, gdzie istnieje ryzyko zanieczyszczenia podłoża przez osobę chorą, między innymi w nietrzymaniu moczu i kału, ale również w innych schorzeniach, po porodach czy u małych dzieci oraz seniorów.

Naszym klientom w sklepie Ortomedico oferujemy podkłady higieniczne dla dorosłych oraz dla dzieci w różnych rozmiarach do wyboru, które wykonane są z bardzo wytrzymałych i chłonnych materiałów wypełnionych superabsorbentem. Dzięki temu charakteryzują się one wysoką chłonnością i zapobiegają pojawianiu się przecieków.

Podkłady są jednorazowe, dlatego po ich użyciu wystarczy je wyrzucić, co powoduje, że korzystanie z nich na co dzień jest bardzo wygodne.

Oferowane przez nas podkłady nieprzemakalne dla seniorów oraz dla innych użytkowników są również wykonane z miękkich materiałów, które są przyjemne w dotyku, dzięki temu nie powodują podrażnień skóry.

Wybrane warianty podkładów w naszej ofercie wyposażone są także w system redukujący nieprzyjemny zapach, dlatego korzystanie z nich jest jeszcze wygodniejsze.

Zamów podkłady higieniczne w sklepie internetowym Ortomedico!

Nasz sklep medyczny online oferuje szeroką gamę wyrobów chłonnych z refundacją NFZ.

Zapewniamy dostęp do sprawdzonych marek, między innymi Seni czy Tena. Szybko realizujemy zamówienia z dostawą bezpośrednio do naszych klientów na terenie całego kraju.

Złóż zamówienie na podkłady dla osób nietrzymających moczu i kału w sklepie internetowym Ortomedico!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ