darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Niltac teraz jako Esenta w nowym opakowaniu

Aerozol do usuwania przylepca Niltac został zastąpiony nową serią produktów z linii Esenta. Produkty Esenta powstały na bazie silikonów, są nieszczypiące i nie zawierają alkoholu, a dodatkowo zapewniają dyskrecję i współgrają z produktami do codziennej pielęgnacji. Są niezbędne w codziennym życiu osób ze stomią oraz do wszelkich produktów klejonych bezpośrednio na ciało np. sensory, plastry , opatrunki specjalistyczne i inne.

Esenta do usuwania przylepca w formie sprayu lub chusteczek

Poprzednia linia Niltac była dostępna tylko w formie sprayu – produkty Esenta zostały wzbogacone również o wersję w chusteczkach.

Chusteczki i spray Esenta do usuwania przylepca pozwalają na delikatne i bezbolesne odklejenie sprzętu stomijnego. Szybko usuwają wszelkie pozostałości przylepca i nie wymagają dodatkowego zmywania, a po ich zastosowaniu od razu można założyć nowy sprzęt stomijny, dzięki temu zaoszczędzisz czas. Nie pozostawiają żadnych śladów i dają poczucie jedwabiście gładkiej skóry.

Ze względu na rozmiar, chusteczki Esenta są wygodnym rozwiązaniem z dala od domu lub podczas podróży.

Pamiętaj, że stosując produkty do usuwania przylepca zapobiegasz powstawaniu mechanicznych uszkodzeń skóry, które mogą być spowodowane częstym odklejaniem sprzętu stomijnego.

Czy zmiana opakowania Niltac wpłynęła na właściwości produktów Esenta?

Produkty linii Esenta zostały stworzone tak, aby były bardziej wydajne niż Niltac. Oznacza to, że aby uzyskać takie efekty jak przy Niltac zużyjesz o wiele mniej produktu Esenta. Dzięki ulepszonemu składowi produktu Esenta będzie działał jeszcze mocnej i lepiej, co znacznie ułatwi odklejanie sprzętów.

Nowocześniejsza wersja opakowań nadal zachowana jest w kolorystyce poprzedniej linii Niltac, czyli w kolorze fioletowym. Dzięki zachowaniu kolorów klientowi będzie łatwiej odnaleźć się w nowej szacie graficznej.

Poza większą wydajnością, składem oraz nowej wersji w chusteczkach tak naprawdę Esenta niczym nie zmienia swoich właściwości w stosunku do swojego poprzednika Niltac.

                                                  Wypróbuj sam :

a) Niltac jako Esenta

b) Silesse jako Esenta

Treści zawarte w serwisie ortomedico.pl mają wyłącznie cel informacyjny, edukacyjny. Nie zastępują one konsultacji użytkownika z lekarzem. Każdą kwestię opisaną w naszym serwisie należy skonsultować z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ