Fraud Blocker

Lista produktów marki GEHWOL

Profesjonalne kosmetyki Gehwol pielęgnują i leczą skórę stóp. Dzięki zastosowaniu skutecznych składników aktywnych pomagają w łagodzeniu różnych dolegliwości i dbają o wygląd stóp i ich komfort. Zamów profesjonalne kosmetyki Gehwol w naszym sklepie internetowym!

Profesjonalne kosmetyki Gehwol pielęgnują i leczą skórę stóp. Dzięki zastosowaniu skutecznych składników aktywnych pomagają w łagodzeniu różnych dolegliwości i dbają o wygląd stóp i ich komfort. Zamów profesjonalne kosmetyki Gehwol w naszym sklepie internetowym!

Wieloletnia tradycja w pielęgnacji stóp od Gehwol

Niemiecka firma Gehwol została założona w 1868 roku przez Eduarda Gerlacha. Rozpoczął on jako pierwszy przemysłową produkcję kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji stóp. W 1882 roku do sprzedaży wprowadził krem E. Gerlach’s Fusskrem, który przyniósł jego firmie bardzo dużą popularność.

Obecnie firma Gehwol jest jednym z najpopularniejszych producentów kosmetyków do stóp w Niemczech, a jej produkty dostępne są także w innych krajach. Wiele pozytywnych opinii potwierdza ich wysoką jakość i zadowolenie klientów.

Gehwol – profesjonalne kosmetyki do stóp

Oferta firmy Gehwol obejmuje profesjonalne kosmetyki do stóp oraz inne kosmetyki bazujące na starannie skomponowanych formułach zawierających składniki aktywne – naturalne kwasy tłuszczowe, wyciągi z roślin, olejki eteryczne, witaminy i minerały.

Każdy stworzony przez Gehwol krem do stóp nawilża, natłuszcza, zmiękcza skórę, a także pomaga w łagodzeniu dolegliwości. Stosowany systematycznie dba o atrakcyjny wygląd stóp i zapewnia maksymalny komfort każdego kroku.

Dostępna w ofercie Gehwol maść na popękane piety pozwala na zmiękczenie skóry oraz zmniejszenie spękań. Firma oferuje także kremy przeznaczone do nawilżania skóry, pielęgnacji skórek, kremy chłodzące i kremy rozgrzewające do stóp.

Firma Gehwol oferuje również sole do kąpieli stóp, dezodoranty do stóp, akcesoria jak nastawiacze korekcyjne, nakładki na palce, poduszki przeciwuciskowe. Bardzo dobrymi opiniami cieszy się także oferowany przez firmę Gehwol krem do rąk natychmiast nawilżający suche dłonie.

Kiedy warto sięgnąć po kosmetyki Gehwol?

Kosmetyki Gehwol są przeznaczone dla każdego, kto chce zadbać o stopy, w tym dla osób z cukrzycą, infekcjami bakteryjnymi, grzybiczymi, wirusowymi oraz innymi dolegliwościami stóp.

Zapraszamy do zamówienia profesjonalnych kosmetyków do stóp od Gehwol dostępnych w naszej ofercie!

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Aktualności

Pieluchy kąpielowe – dlaczego warto je stosować i jak wybrać najlepsze?

Pływanie ma dla dziecka wiele korzyści – wspomaga jego rozwój już od najmłodszych lat i również zapewnia mnóstwo frajdy. Aby dziecko mogło skorzystać z kąpieli, powinno nosić pieluchy kąpielowe. Czym charakteryzują się takie pampersy? Dlaczego są one ważne? Jak je wybrać?

Jak i kiedy oduczać dziecko od pieluchy?

Pieluchy dziecięce są bardzo pomocne, lecz w pewnym momencie konieczna jest rezygnacja z ich stosowania. W jakim wieku powinno się przeprowadzić odpieluchowanie dziecka? Jak wykonać je skutecznie? Zobacz porady!

Nieprzyjemny zapach z miejsc intymnych - przyczyny i sposoby radzenia sobie z tym problemem

Inny niż zwykle, nieprzyjemny zapach z pochwy może być objawem chorobowym. Jakie są główne przyczyny takiej dolegliwości? W jaki sposób można ją leczyć?

Infekcje układu moczowego w ciąży – jakie są objawy, przyczyny i leczenie bakteriomoczu u ciężarnych?

Kobiety w okresie ciąży są w wyższym stopniu narażone na pojawienie się infekcji układu moczowego. Jakie są główne objawy takiej dolegliwości? Jak do niej dochodzi? Jak można ją bezpiecznie leczyć?

Zapobieganie odleżynom – jak stworzyć plan profilaktyki przeciwodleżynowej?

Profilaktyka przeciwodleżynowa jest bardzo ważna dla osób przebywających przez długi czas w pozycji leżącej. W jaki sposób zapobiegać odleżynom u unieruchomionych pacjentów?

Poprzedni
Następny
Loading...