Fraud Blocker

Myjki jednorazowe (higieniczne)(8)

Higiena osobista pacjentów w placówkach medycznych oraz domowej opieki jest bardzo ważna. Myjki jednorazowe, znane również jako myjki higieniczne, odgrywają kluczową rolę w zachowaniu czystości i zapobieganiu rozprzestrzenianiu się infekcji. Sklep ortomedico.pl oferuje szeroki wybór rękawic i myjek jednorazowego użytku, zaprojektowanych z myślą o potrzebach osób chorych i personelu medycznego.

Marka
more... less
Cena
Filter
Sortuj według:
Myjki jednorazowe (higieniczne)(8)

Pielęgnacja i mycie osoby chorej

Pielęgnacja i mycie osoby chorej to kluczowy element opieki, który zapewnia nie tylko czystość i komfort, ale również przyczynia się do szybszego procesu rekonwalescencji. Właściwe postępowanie wymaga jednak nie tylko stosowania odpowiednich środków czystości, ale również znajomości technik, które pozwolą na bezpieczne dla pacjenta przeprowadzenie tych czynności.

Przy pielęgnacji osoby chorej kluczowe jest indywidualne podejście, uwzględniające jej stan zdrowia, stopień mobilności oraz możliwe dolegliwości bólowe. Niezbędne jest także zachowanie szczególnej ostrożności, aby nie doprowadzić do dodatkowych urazów czy podrażnień skóry.

Mycie osoby chorej w łóżku powinno być przeprowadzane w sposób zaplanowany, używając ciepłej wody i delikatnych, ale skutecznych środków pielęgnacyjnych. Ważne jest, aby zacząć od najczystszych części ciała, stopniowo przechodząc do tych mniej czystych, co pozwala na uniknięcie roznoszenia bakterii.

Obszar oczu i twarzy należy myć bez użycia mydła, aby uniknąć podrażnień. Z kolei przy myciu intymnym konieczne jest zastosowanie produktów zaprojektowanych z myślą o delikatnych obszarach, co zapewnia odpowiednią higienę i zmniejsza ryzyko infekcji.

W całym procesie pielęgnacyjnym niezwykle istotna jest komunikacja z osobą chorą, która umożliwia dostosowanie działań do jej potrzeb i doświadczeń.

Myjki jednorazowe do mycia chorych

Myjki jednorazowe, oferowane w naszym sklepie medycznym, stanowią idealne rozwiązanie dla pacjentów szpitali, osób starszych oraz indywidualnych opiekunów domowych. Produkty te, takie jak myjki higieniczne Seni Care, zaprojektowano z myślą o maksymalnym komforcie i higienie. Te miękkie, nasączone myjącym środkiem rękawice do mycia ciała umożliwiają delikatne, lecz skuteczne oczyszczanie skóry. Nie wymagają użycia wody, co czyni je wyjątkowo praktycznymi w sytuacjach, kiedy dostęp do tradycyjnych metod mycia jest utrudniony lub niemożliwy.

Myjki jednorazowe do mycia chorych są dostępne zarówno w wersji niepodfoliowanej, jak i podfoliowanej, dzięki czemu obiekun może wybrać opcję najlepiej odpowiadającą potrzebom konkretnego użytkownika. Produkty te są przeznaczone do jednorazowego użytku, co znacząco zwiększa poziom higieny w dostępie do opieki nad pacjentem. 

Myjki higieniczne dostępne w naszym sklepie są wykonane z miękkiej włókniny, co zapewnia komfort podczas mycia i pielęgnacji skóry. Zastosowanie myjek jednorazowych do mycia chorych nasączone mydłem, jak również rękawic do mycia ciała, to nie tylko wygoda dla osoby chorej, ale również dla personelu – ogranicza to bowiem potrzebę częstego prania i sterylizacji tradycyjnych ręczników czy gąbek.

Loading...