Fraud Blocker

Sklep medyczny dla seniora i niepełnosprawnych

Witamy w sklepie seniora Ortomedico! To tutaj mogą zamówić Państwo wszystko, co niezbędne dla osób starszych, aby zapewnić im komfort, zdrowie i bezpieczeństwo. Dla naszych klientów przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowane produkty najlepszych marek dostępne zawsze w przystępnych cenach. Umożliwiamy także realizację wniosków NFZ bez wychodzenia z domu. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty!

Zdrowie seniorów jest dla nas najważniejsze

Wraz z postępem wieku pojawiają się nowe dolegliwości – seniorzy często skarżą się na nadciśnienie, choroby serca, schorzenia metaboliczne jak cukrzyca, problemy z nietrzymaniem moczu, ograniczoną sprawność ruchową. Dotykają ich także znacznie poważniejsze problemy, na przykład choroby nowotworowe, neurodegeneracyjne jak demencja, choroba Alzheimera. Właśnie dlatego prawidłowe leczenie seniora jest tak istotne.
Za pomocą dopasowanych wyrobów medycznych i higienicznych można wspierać osoby starsze w chorobie. Właściwie dobrane produkty cykliczne umożliwiają redukcję nieprzyjemnych dolegliwości oraz wspierają codzienną wygodę i komfort życia – zarówno w przypadku seniorów, którzy pozostają aktywni, jak i tych, którzy są obłożnie chorzy.

Sklepik seniora Ortomedico – szeroki asortyment

Internetowy sklep dla seniora Ortomedico to szeroka gama produktów przeznaczonych dla osób w podeszłym wieku, które potrzebują odpowiednich wyrobów medycznych i higienicznych.
Dzięki współpracy ze sprawdzonymi producentami jesteśmy w stanie zaopatrzyć naszych pacjentów w niezbędne produkty dbające o zdrowie seniorów każdego dnia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zapewnienie osobom starszym właściwego wsparcia, dlatego sklep seniora Ortomedico jest miejscem, w którym można zakupić wszystko, co niezbędne, by zatroszczyć się o zdrowie i dobre samopoczucie.
W naszym asortymencie znalazły się między innymi wyroby chłonne dla seniorów jak pieluchomajtki, wkładki, podkłady do higieny, opatrunki przeznaczone do zabezpieczania ran, sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny dedykowany dla starszych osób, a ponadto wyroby przeznaczone dla stomików, urostomików, osób wymagających cewnikowania, diabetyków – cukrzyków.

Sklep z produktami dla seniorów z refundacją NFZ

W naszym sklepie internetowym Ortomedico można skorzystać z refundacji NFZ online. Umożliwiamy szybki i wygodny zakup potrzebnego zaopatrzenia medycznego dla osób starszych z dofinansowaniem Narodowego Funduszu Zdrowia dla pacjentów i opiekunów ze zleceniem na wyroby medyczne – bez potrzeby wychodzenia z domu i stania w długich kolejkach.
Aby skorzystać z refundacji, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie sklepu, podając w nim odpowiednie dane. Kalkulator refundacji automatycznie obliczy wysokość dofinansowania przy realizacji zlecenia NFZ i poda kwotę do zapłaty. Zamówione wyroby dostarczane są do klientów bezpłatnie.v

Realizacja wniosków NFZ bez wychodzenia z domu

W razie potrzeby jesteśmy także do Państwa dyspozycji – odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszym asortymentem, refundacją i pomożemy w dokonaniu zakupów za pośrednictwem internetu.

Sklep medyczny dla seniora zaprasza do złożenia zamówienia!

Jesteśmy internetowym sklepem medycznym dla seniorów. Oferujemy szeroki wybór produktów rehabilitacyjnych i medycznych, które pomogą seniorom zachować niezależność i komfort. Wśród naszych produktów znajdują się poduszki ortopedyczne oraz poduszki rehabilitacyjne, krzesła toaletowe, chodziki i balkoniki, wózki inwalidzkie, oraz inne produkty przyjazne seniorom. Posiadamy również szeroki wybór artykułów ortopedycznych i toaletowych, które pomogą seniorom zachować zdrowie i komfort.

Pomysł na internetowy sklep medyczny i rehabilitacyjny wziął się z potrzeby zapewnienia sprzętu rehabilitacyjnego i produktów medycznych dla seniorów i niepełnosprawnych. Wielu osobom starszym i niepełnosprawnym trudno jest wykonywać codziennych czynności, czy dotrzeć do sklepu medycznego, a jeszcze trudniej znaleźć odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny. Internetowy sklep medyczny oferuje seniorom wygodny sposób na zakupy odpowiedniego sprzętu, a także zapewnia szeroki wybór produktów do wyboru.

Potrzebujesz pomocy? Zapraszamy do kontaktu ze sklep dla seniora

Jeśli potrzebujesz pomocy, przekonasz się, że mamy do dyspozycji wiele zasobów. Produkty wysyłane są w ciągu 24h od zamówienia. Nasze niskie ceny zachęcają do zapoznania seniorów i osób niepełnosprawnych medycznymi produktami i akcesoriami dla osób starszych, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Loading...