darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Potwierdzenie odbioru przesyłki – dokument przekazywany kurierowi

Szanowny Pacjencie i Kliencie Ortomedico.pl

Z uwagi na opublikowany w ostatnich dniach komunikat NFZ w sprawie potwierdzenia odbioru asortymentu medycznego przez pacjenta zamawianego drogą wysyłkową, przekazujemy aktualne informacje i wytyczne, które wchodzą w życie od 01.04.2022r.

Od 1.04.2022 przy odbiorze zamówienia będzie obowiązkowe podpisanie dokumentu zwrotnego kurierowi (dokument będzie dołączony do przesyłki). Osoba wskazana podczas składania zamówienia jako „osoba odbierająca” powinna podpisać dokument poświadczający odbiór zamówienia. (Imię Nazwisko). Omawiany dokument potwierdzający odbiór trafia do siedziby firmy i jest archiwizowany zgodnie z potrzebami NFZ i zasadami RODO.– można również wydrukować
i wypełnić szybciej potwierdzenie otrzymane na maila z faktyczną datą odbioru i przekazać kurierowi.

Wzór dokumentu potwierdzającego odbiór – kliknij aby pobrać

Jeżeli macie Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu poprzez czat lub telefonicznie.
Przekazujemy również odniesienie do komunikatu NFZ w sprawie omawianych powyżej zmian:
https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-centrali/komunikat-dla-swiadczeniodawcow,8167.html
 
Treści zawarte w serwisie ortomedico.pl mają wyłącznie cel informacyjny, edukacyjny. Nie zastępują one konsultacji użytkownika z lekarzem. Każdą kwestię opisaną w naszym serwisie należy skonsultować z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ