darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Sklep medyczny dla seniora

Witamy w sklepie seniora Ortomedico! To tutaj mogą zamówić Państwo wszystko, co niezbędne dla osób starszych, aby zapewnić im komfort, zdrowie i bezpieczeństwo. Dla naszych klientów przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowane produkty najlepszych marek dostępne zawsze w przystępnych cenach. Umożliwiamy także realizację wniosków NFZ bez wychodzenia z domu. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty!

Zdrowie seniorów jest dla nas najważniejsze

Wraz z postępem wieku pojawiają się nowe dolegliwości – seniorzy często skarżą się na nadciśnienie, choroby serca, schorzenia metaboliczne jak cukrzyca, problemy z nietrzymaniem moczu, ograniczoną sprawność ruchową. Dotykają ich także znacznie poważniejsze problemy, na przykład choroby nowotworowe, neurodegeneracyjne jak demencja, choroba Alzheimera. Właśnie dlatego prawidłowe leczenie seniora jest tak istotne.

Za pomocą dopasowanych wyrobów medycznych i higienicznych można wspierać osoby starsze w chorobie. Właściwie dobrane produkty cykliczne umożliwiają redukcję nieprzyjemnych dolegliwości oraz wspierają codzienną wygodę – zarówno w przypadku seniorów, którzy pozostają aktywni, jak i tych, którzy są obłożnie chorzy.

Sklep seniora Ortomedico – szeroki asortyment

Internetowy sklep dla seniora Ortomedico to szeroka gama produktów przeznaczonych dla osób w podeszłym wieku, które potrzebują odpowiednich wyrobów medycznych i higienicznych.

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi producentami jesteśmy w stanie zaopatrzyć naszych pacjentów w niezbędne produkty dbające o zdrowie seniorów każdego dnia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zapewnienie osobom starszym właściwego wsparcia, dlatego sklep seniora Ortomedico jest miejscem, w którym można zakupić wszystko, co niezbędne, by zatroszczyć się o zdrowie i dobre samopoczucie.

W naszym asortymencie znalazły się między innymi wyroby chłonne dla seniorów jak pieluchomajtki, wkładki, podkłady, opatrunki przeznaczone do zabezpieczania ran, sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny dedykowany dla starszych osób, a ponadto wyroby przeznaczone dla stomików, urostomików, osób wymagających cewnikowania, diabetyków – cukrzyków.

Wyroby dla seniorów z refundacją NFZ

W naszym sklepie internetowym Ortomedico można skorzystać z refundacji NFZ online. Umożliwiamy szybki i wygodny zakup potrzebnego zaopatrzenia medycznego dla osób starszych z dofinansowaniem Narodowego Funduszu Zdrowia dla pacjentów i opiekunów ze zleceniem na wyroby medyczne – bez potrzeby wychodzenia z domu i stania w długich kolejkach.

Aby skorzystać z refundacji, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie sklepu, podając w nim odpowiednie dane. Kalkulator refundacji automatycznie obliczy wysokość dofinansowania przy realizacji zlecenia NFZ i poda kwotę do zapłaty. Zamówione wyroby dostarczane są do klientów bezpłatnie.

Realizacja wniosków NFZ bez wychodzenia z domu

Produkty cykliczne

Wyroby chłonne

pieluchomajtki, chłonne pieluchy, wkładki,

worki, pasy stomijne, przetoki ślinowe, inne

W razie potrzeby jesteśmy także do Państwa dyspozycji – odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszym asortymentem, refundacją i pomożemy w dokonaniu zakupów za pośrednictwem internetu.

Ortomedico – sklep medyczny dla seniora zaprasza do złożenia zamówienia!

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ