darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Pieluchomajtki dla seniora

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Pieluchomajtki ułatwiają utrzymanie higieny w przypadkach nietrzymania moczu i kału. W naszym sklepie Ortomedico oferujemy najlepsze pieluchomajtki dla seniora od wielu producentów – Seni, Tena, Abena. Umożliwiamy również skorzystanie z refundacji NFZ na wyroby chłonne przez internet!

Ortomedico – szeroki wybór pieluchomajtek dla seniorów

Gdy u seniora pojawia się problem z inkontynencją, warto sięgnąć po wyroby chłonne, które będą ułatwiały utrzymanie codziennej higieny . Nasz asortyment obejmuje pampersy dla seniora w różnych wariantach do wyboru, dzięki czemu można dopasować je specjalnie do jego wymagań i potrzeb.

Szeroka gama pieluchomajtek dla seniorów dostępna w naszej ofercie pozwala na łatwe dobranie właściwego rodzaju wyrobów chłonnych zarówno dla seniorów aktywnych, jak i dla tych, którzy ze względu na dolegliwości są osobami leżącymi, wymagającymi opieki.

Oferujemy pieluchomajtki dla seniora w różnych wariantach chłonności stosowane w przypadku średniego oraz ciężkiego nietrzymania moczu i kału. Zapewniają one wysoki poziom komfortu nawet przy nasilonych dolegliwościach.

Pieluchomajtki dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych – od XS do XL, które dobiera się w zależności od obwodu pasa.

Jak wybrać pieluchomajtki dla seniora?

Dobierając odpowiednie pampersy dla seniora, należy przede wszystkim zwrócić na poniższe czynniki:
Poziom chłonności – dobierany zależnie od ilości wypływającego moczu. Wyroby w naszej ofercie są dostępne w wariantach dla osób ze średnim nietrzymaniem moczu oraz ciężkim nietrzymaniem moczu. Mogą być również używane przy inkontynencji kałowej.
Rozmiar – wyroby powinny być dopasowane do sylwetki użytkownika, ponieważ wtedy mogą zapewnić właściwy poziom komfortu i jednocześnie skuteczną ochronę przed przeciekaniem.
Elastyczne dopasowanie – wybierając pampersy dla seniora, warto zwrócić uwagę, by były one elastyczne i zapewniały dobre dopasowanie do skóry, na przykład przez specjalne bariery boczne.
Przyjazny dla skóry materiał – wyroby powinny być wykonane z materiałów przebadanych dermatologicznie, oddychających i delikatnych, dzięki czemu zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i chronią skórę przed pojawianiem się podrażnień.
Możliwość odklejania i zaklejania wyrobu – dzięki temu można łatwo zmienić położenie taśm, by lepiej dopasować pieluchomajtki.
Redukcja nieprzyjemnych zapachów – umożliwia korzystanie z wyrobów chłonnych jeszcze wygodniej.

Zamów pieluchomajtki dla seniorów z refundacją NFZ w Ortomedico!

W naszym sklepie internetowym Ortomedico zamówisz pieluchy dla seniorów na NFZ z dostawą do domu!

Oferujemy możliwość zakupienia wyrobów chłonnych w ramach otrzymanego zlecenia na wyroby medyczne z kodami P.100.PM, P.101.PM przez internet. Aby skorzystać z usługi, wystarczy kliknąć przycisk „Zrealizuj wniosek NFZ”, a następnie wypełnić formularz.

Zapewniamy bezpłatną dostawę pod wskazany adres i służymy pomocą w razie pojawienia się problemów realizacją zlecenia.

Złóż zamówienie na pieluchomajtki dla seniora z refundacją NFZ w sklepie internetowym Ortomedico!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ