darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Wkłucia do pompy insulinowej

Wkłucia do pompy insulinowej (zestawy infuzyjne) to bardzo ważny element systemów wykorzystujących pompy insulinowe w celu podawania insuliny bezpośrednio do tkanek. W naszym sklepie internetowym Ortomedico oferujemy szeroką gamę wkłuć od uznanych producentów, w tym wkłucia do pompy insulinowej Medtronic. U nas można zamówić wkłucia insulinowe z refundacją NFZ realizowaną online. Sprawdź pełną ofertę!

Wkłucia do pompy insulinowej – rodzaje

Zestaw infuzyjny, inaczej wkłucie do pompy insulinowej zbudowane jest z drenu oraz z kaniuli, które przymocowywane są do pompy insulinowej oraz umieszczane w ciele, by umożliwiać stały transport insuliny do tkanek, a tym samym skuteczne stabilizowanie poziomu cukru we krwi.

Producenci zestawów infuzyjnych oferują szeroką gamę wariantów, które pozwalają na dobór odpowiedniego rodzaju systemu do konkretnych potrzeb pacjenta. Dzięki temu można uzyskać maksymalny stopień komfortu i bezpieczeństwa.

W naszej ofercie dostępne są wkłucia do pompy insulinowej Medtronic w poniższych wariantach:

– Zestaw infuzyjny Quick-set – jedno z najpopularniejszych wkłuć, które wyróżnia się wygodą i łatwością codziennego użytkowania.
– Zestaw infuzyjny Sure-T – ze względu na specjalną konstrukcję gwarantuje większy pozom bezpieczeństwa przy ciągłym podawaniu insuliny. Rekomendowany zwłaszcza dla dzieci i młodzieży.
– Zestaw infuzyjny Silhouette – zapewnia największą elastyczność, dlatego doskonale nadaje się dla osób doceniających komfort, szczupłych, a także z większym doświadczeniem w zakładaniu wkłuć.

Wybór wkłucia do pompy insulinowej

Właściwy dobór wkłucia do pompy insulinowej umożliwia pacjentowi uzyskanie maksymalnego komfortu oraz bezpieczeństwa przy korzystaniu z pomp do transportu insuliny do tkanek.

Zestaw infuzyjny dobierany jest na podstawie sylwetki oraz ilości tkanki tłuszczowej. Przy doborze wkłucia do pompy insulinowej należy także zwrócić uwagę na długość kaniuli i drenu, aby dopasować je do położenia pompy oraz swojej figury.

Zamów wkłucia insulinowe z refundacją NFZ przez internet

Nasz sklep internetowy Ortomedico umożliwia zakup wkłuć do pompy insulinowej z refundacją Narodowego Funduszu Zdrowia przez internet. Dzięki temu ułatwiamy naszym klientom zamówienie produktów potrzebnych do kontroli i leczenia cukrzycy online – bez konieczności udawania się do sklepu osobiście.

Aby złożyć zamówienie z refundacją NFZ, konieczne jest zlecenie na wkłucia do pompy insulinowej wystawione przez uprawnionego lekarza. Następnie należy wypisać formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, podając w nim własne dane oraz dane ze zlecenia. Po weryfikacji można złożyć zamówienie. Zapewniamy darmową dostawę zakupionych u nas produktów!

Masz dodatkowe pytania dotyczące doboru wkłucia do pompy insulinowej Medtronic lub innej firmy? Chcesz uzyskać pomoc przy realizacji zlecenia na zestawy infuzyjne do pompy insulinowej? Skontaktuj się z nami już teraz – chętnie pomożemy.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na wkłucia do pompy insulinowej w naszym sklepie internetowym Ortomedico!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ