Fraud Blocker

Program Health4Ukraine - wszystko co powinieneś wiedzieć

Spółka epruf we współpracy z Direct Relief (jedną z największych organizacji charytatywnych USA) jest organizatorem Programu Health4Ukraine, który umożliwia każdemu obywatelowi Ukrainy (który przekroczył polską granicę po 24.02.2022 r.) uzyskanie dofinansowania do zakupu leków i innych produktów w ogólnodostępnych aptekach oraz innych punktach aptecznych w Polsce.

Kto może skorzystać z pomocy w ramach programu Health4Ukraine?

Z pomocy może skorzystać każdy obywatel Ukrainy, który przekroczył granicę Polski po 24 lutym 2022 roku. Warunkiem przystąpienia do Programu i pomocy jest przedstawienie dokumentu potwierdzającego nadanie polskiego numeru identyfikacyjnego PESEL. Udział w Programie mogą wziąć zarówno osoby pełnoletnie, jak i osoby niepełnoletnie (w imieniu małoletniego zgłasza się rodzic/opiekun prawny).

Jak dołączyć do Programu?

Przystąpienie do Programu i korzystanie z pomocy jest łatwe i całkowicie bezpłatne. Aby przystąpić do programu należy wypełnić elektroniczny formularz rejestracyjny. Po wypełnieniu formularza podane dane osobowe zostaną zweryfikowane. W przypadku pomyślnej weryfikacji uczestnik Programu otrzyma na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail wiadomość zawierającą indywidualny Kod Uczestnika Programu (w postaci kodu kreskowego), umożliwiający korzystanie z dofinansowania. Indywidualny Kod Uczestnika Programu wydawany jest z 120-dniową datą ważności (z założeniem, że pierwszy dzień ważności Kodu to dzień, w którym Kod został wydany).

Uwaga! Formularz rejestracyjny jest chwilowo niedostępny, jeżeli chcesz otrzymać informację o możliwości rejestracji zostaw swój adres email na stronie https://health4ukraine.com/uk/

Jaka jest wysokość środków przypisanych do Kodu Uczestnika Programu?

Do każdego indywidualnego Kodu Uczestnika Programu w momencie jego wydania przypisywany jest limit środków w łącznej wysokości 500 zł do wykorzystania na zakup leków dostępnych na receptę, a także produktów dostępnych w aptece bez recepty. Limit ten podzielony jest na 2 części:

350 zł - limit środków do wykorzystania na zakup leków dostępnych w aptekach na receptę
150 zł - limit środków do wykorzystania na zakup leków i produktów dostępnych w aptekach bez recepty

Treści zawarte w serwisie ortomedico.pl mają wyłącznie cel informacyjny, edukacyjny. Nie zastępują one konsultacji użytkownika ze specjalistą. Każdą kwestię opisaną w naszym serwisie należy skonsultować ze specjalistą. W artykule mogły zostać wymienione produkty medyczne. Dla bezpieczeństwa używaj je zgodnie z instrukcją i etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż wyroby medyczne, o których możemy wspominać mogą nie być odpowiednie dla Ciebie. Artykuł ma wyłącznie cel informacyjny i nie zastępuje profesjonalnej porady medycznej. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.

Loading...