darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Coloplast

Wyświetlanie 1–12 z 82 wyników

Wiele osób cierpi na schorzenia, które są dla nich bardzo intymne i problematyczne. Na szczęście istnieją produkty Coloplast, które doskonale sprawdzają się jako ich wsparcie. Warto dowiedzieć się na ten temat więcej, aby móc skorzystać z szansy, jaką może dać ta firma.

Czym zajmuje się firma Coloplast?

Przedsiębiorstwo Coloplast zajmuje się sprzedażą produktów i usług, która dają możliwość prostszego życia osobom borykającym się z problemami stomijnymi i urologicznymi. Oprócz produktów firma oferuje również opiekę stomijną i oczywiście urologiczną. Osoby, które mają przejść lub są już po operacji wyłonienia stomii, mogą skorzystać z programu wsparcia firmy, który oferuje kompletną opiekę w zakresie danego schorzenia. Każda osoba, która zgłosi się do firmy otrzyma opiekuna, do którego w każdej chwili będzie się mogła zgłosić z dowolnym pytaniem w kwestii swoich wątpliwości. To ogromna pomoc, która na co dzień może się okazać wręcz bezcenna.

Czym są worki stomijne Coloplast?

Produkty stomijne obejmują między innymi pas i worki stomijne, które ułatwiają poradzenie sobie z codziennym obchodzeniem się ze stomią. Worki stomijne oferowane przez firmę są różne, a ich kształt powierzchnia, wielkość i funkcjonalność dopasowana jest indywidualnie do ciała pacjenta. Dzięki nowoczesnym technologiom worek ten stworzony jest w taki sposób, aby zapewnić pacjentowi stuprocentowa wsparcie podczas normalnych codziennych czynności.

W sklepie Coloplast dostępne są jednak nie tylko worki stomijne o różnym stopniu dopasowania do ciała, ale również szereg akcesoriów niezbędnych do prawidłowego użytkowania urządzenia. Dzięki uszczelniaczom, kremom na odparzenia i takim akcesoriom jak pas stomijny Coloplast jest wstanie znacznie podnieść jakość życia chorych.

Jak dobrać do siebie sprzęt stomijny?

Oczywiste jest, że nie każdy jest w stanie zakupić tego rodzaju sprzęt od ręki. Nie chodzi tylko o finanse, ale również o wiedzę na ten temat. W przypadku, kiedy mamy jakiekolwiek wątpliwości lub chcemy po prostu poradzić się osoby z odpowiednim poziomem wiedzy, warto zgłosić się do specjalisty Colopast, który będzie w stanie udzielić wyczerpującej odpowiedzi na każdy istotny dla nas temat. Każda kwestia, która budzi w nas jakąkolwiek niechęć lub wątpliwość, będzie rozwiana.

Jeśli jesteśmy świeżo po operacji i zależy nam, aby nasze życie wyglądało jak najbardziej komfortowo, warto zgłosić się do firmy i poprosić o dobranie dla nas odpowiedniego zestawu na co dzień. Specjalista Coloplast po rozmowie z nami będzie w stanie zaproponować kilka rozwiązań, dlatego warto się do takiej rozmowy przygotować. Warto też spisać sobie na kartce, na czym najbardziej nam zależy, aby wyłoniony sprzęt spełniał wszystkie nasze oczekiwania i podstawowe wymagania, co w przypadku tego rodzaju sprzętu jest niezwykle istotne.

Warto zdecydować się na wysoką jakość, która pozwoli nam na normalne funkcjonowanie i sprawi, że powrót do życia, do pracy i do czynności sprzed operacji będzie jak najbardziej możliwy.

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ