darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

CONVATEC

ConvaTec jest producentem wyrobów stomijnych, które są dostosowane do potrzeb rozmaitych grup pacjentów. Oferujemy Państwu wysokiej jakości produkty tej firmy, przeznaczone dla osób z kolostomią, ileostomią, urostomią.

Convatec produkty stomia - rodzaje

Wśród dostępnych produktów marki Convatec możemy wskazać produkty przeznaczone do ileostomii, urostomii, kolostomii oraz nefrostomii. Oferujemy również produkty pediatryczne.

Kolostomia jest wykonywana w trakcie zabiegu operacyjnego, podczas którego dochodzi do usunięcia części jelita grubego oraz wyprowadzenia go poza obręb jamy brzusznej - tak, aby zapewnić ujście treści jelitowej. ConvaTec posiada w swej ofercie zestawy jedno- oraz dwuelementowe. Składają się one z samego worka jednoczęściowego z filtrem lub płytki i worka osobno. Oferowany w tym zakresie sprzęt pediatryczny jest dopasowany rozmiarem do dzieci tak, aby zapewnić komfort użytkowania.

Ileostomia jest efektem zabiegu, w trakcie którego wyłania się fragment jelita cienkiego, aby stanowiło ono ujście dla treści jelitowej. Oferowane przez ConvaTec worki stomijne są przeznaczone między innymi do ileostomii. Producent oferuje systemy jednoczęściowe, dwuczęściowe, a także synergiczne. Oprócz tego, ConvaTec wytwarza również worki ileostomijne dostosowane do potrzeb najmłodszych pacjentów.

Nefrostomia daje możliwość tymczasowego bądź stałego pominięcia moczowodu i pęcherza moczowego w procesie oddawania moczu. Efekt ten uzyskuje się poprzez nakłucie nerki. Oferowane przez ConvaTec produkty dla nefrostomików pozwalają między innymi na wychodzenie z domu bez jakichkolwiek problemów. Dzięki specjalnemu workowi montowanemu do nogi, możliwe jest przemieszczanie się bez ryzyka zaplamienia odzieży.

Urostomia polega na połączeniu moczowodów ze ścianą brzucha w celu znalezienia ujścia dla moczu. ConvaTec produkuje worki urostomijne, które służą do zbierania moczu w przypadku tego typu stomii. Tu również można znaleźć systemy jednoczęściowe, dwuczęściowe oraz synergiczne. Dodatkowo, producent przygotował także worki urostomijne pediatryczne przeznaczone dla małych pacjentów.

Wysoka jakość systemów stomijnych

Wszelkie produkty stomijne firmy ConvaTec, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie, powstają z najwyższej jakości materiałów. Mają one na celu zapewnić wysoki komfort dla stomików, a także higienę. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, wymiana worków jest szybka i wygodna, a całość zachowuje sterylną czystość.

Innowacyjne paski mocujące zapewniają wysoką trwałość i niezawodność systemów tworzonych przez tę markę. Dzięki temu osoby ze stomią mogą cieszyć się życiem, nie martwiąc się ewentualnym rozszczelnieniem stomii.

Dla małych pacjentów ConvaTec przygotował specjalną ofertę worków stomijnych, które są dopasowane rozmiarowo do dzieci. Odpowiednio zamocowany produkt tego typu utrzyma się na ciele nawet jeśli malec jest dość ruchliwy.

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu, ConvaTec stworzył również produkty ochronne dla stomików. Aby sprawdzić obowiązujący dla firmy ConvaTec cennik, wystarczy zapoznać się z ofertą na poszczególne produkty.

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ