darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Pieluchomajtki dla dorosłych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Szeroki wybór pieluchomajtek przeznaczonych dla osób dorosłych – poruszających się samodzielnie i leżących. W naszym sklepie internetowym Ortomedico zamówisz najlepsze pieluchomajtki dla dorosłych od sprawdzonych producentów jak Tena, Seni czy Abena. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich wyrobów chłonnych w naszej ofercie!

Ortomedico – pieluchomajtki dla dorosłych w szerokim wyborze

Pieluchomajtki, określane również jako pampersy dla dorosłych, są rodzajem praktycznego wyrobu chłonnego stosowanego w przypadkach nietrzymania moczu oraz kału. Za ich pomocą można utrzymać odpowiedni poziom higieny i komfortu każdego dnia w przypadkach średniej i ciężkiej inkontynencji .

Nasz sklep internetowy Ortomedico oferuje najlepsze pieluchomajtki dla dorosłych w szerokim wyborze, dzięki czemu umożliwiamy łatwe dopasowanie odpowiednich wyrobów do potrzeb użytkownika.

Oferujemy pieluchomajtki, które mogą być używane przez osoby poruszające się samodzielnie oraz wymagające stałej opieki . Są to wybory o różnych stopniach chłonności oraz rozmiarach, dzięki czemu można dobrać je indywidualnie do konkretnych wymagań.

Jak dobrać odpowiednie pampersy dla dorosłych?

Wybierając pieluchomjatki dla dorosłych, warto zdecydować się na wyroby, które będą zapewniały najwyższą wygodę – długotrwałą suchość, dokładne dopasowanie oraz ochronę skóry przed pojawieniem się podrażnień.

Przy doborze odpowiednich pieluchomajtek dla osoby dorosłej należy zwrócić uwagę na:
Rozmiar – wyroby muszą być właściwie dopasowane do sylwetki użytkownika, ponieważ tylko wtedy mogą zapewnić ochronę przed przeciekaniem oraz pełen komfort.
Poziom chłonności – dobierany jest w zależności od ilości wypływającego moczu. Oferowane przez nas pampersy dla dorosłych mogą być używane przy średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu i dodatkowo przy inkontynencji kałowej.
Oddychające, przebadane materiały – dostępne w naszej ofercie pieluchomajtki zapewniają maksymalny poziom komfortu dzięki wykorzystaniu materiałów przepuszczających powietrze i redukujących ryzyko powstawania podrażnień, co potwierdzają badania dermatologiczne.
Elastyczne elementy – dzięki nim pieluchomajtki będą dobrze dopasowane do sylwetki. Wyroby powinny być wyposażone w barierki przy nogawkach i elastyczny pas dla większej wygody.
Wielorazowe przylepce – dzięki nim można wielokrotnie otwierać i zamykać pieluchomajtki, aby uzyskać również lepsze dopasowanie wyrobu do użytkownika.

Zamów pieluchy dla dorosłych z refundacją NFZ w sklepie Ortomedico!

W sklepie internetowym Ortomedico oferujemy naszym klientom pieluchy dla dorosłych z opcją NFZ!

Refundacja NFZ pieluchomajtek przez internet umożliwia łatwe zakupienie potrzebnych wyrobów. Wystarczy wypełnić dostępny na naszej stronie internetowej formularz i podać w nim informacje znajdujące się w zleceniu na wyroby medyczne.

Klientom zapewniamy szybką i darmową dostawę wyrobów chłonnych na terenie całej Polski wprost do domu.

Zachęcamy do zakupienia pieluchomajtek dla dorosłych w naszym sklepie internetowym Ortomedico!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ