Fraud Blocker

Lista produktów marki Medisept

Polska firma Medisept zajmuje się produkcją profesjonalnych i konsumenckich produktów przeznaczonych do dezynfekcji i utrzymania czystości. Znajdujące się w jej asortymencie środki dezynfekujące skutecznie usuwają różne zagrożenia – wirusy, bakterie, grzyby, pierwotniaki. Produkty Medisept w sklepie internetowym Ortomedico.pl zamówisz w przystępnej cenie i z szybką dostawą!

Medisept – czystość i bezpieczeństwo

Firma Medisept dostarcza nowoczesne produkty do dezynfekcji i utrzymania czystości przeznaczone do użytku profesjonalnego i konsumenckiego. Zaopatruje między innymi szpitale, przychodnie, gabinety medyczne, gabinety stomatologiczne, placówki opiekuńcze, a także firmy działające w branżach beauty, HoReCa, biura, urzędy, placówki edukacyjne i innych odbiorców.

Oferowane przez firmę Medisept preparaty umożliwiają skuteczną dezynfekcję powierzchni, narzędzi oraz dłoni, zapewniając bezpieczeństwo w nawet najbardziej wymagających miejscach.

Produkty do czyszczenia i dezynfekcji Medisept

Szeroka gama produktów Medisept przeznaczonych do prowadzenia dezynfekcji i sprzątania pozwala na indywidualne dopasowanie ich do konkretnych potrzeb.

W ofercie firmy dostępne są produkty jak:
- Medisept spray do dezynfekcji rąk – pozwala na łatwe i szybkie zdezynfekowanie rąk, a dzięki dodatkom pielęgnacyjnym zapobiega przesuszeniu skóry.
- Produkty do dezynfekcji narzędzi Medisept – skutecznie neutralizują niebezpieczne drobnoustroje na wyrobach medycznych i niemedycznych. Dostępne w formie płynów, sprayów, proszków.
- Medisept spray do dezynfekcji powierzchni – natychmiast radzi sobie z drobnoustrojami osadzonymi na powierzchniach, na przykład biurkach, blatach, włącznikach, poręczach, klamkach.
- Produkty do utrzymania czystości Medisept – specjalistyczne środki do mycia codziennego i gruntowego, higieny kuchennej i łazienkowej, mydła, odświeżacze powietrza i inne.

Firma Medisept oferuje produkty w różnych pojemnościach, a także produkty do czyszczenia i dezynfekcji w dużych opakowaniach przeznaczone do stosowania w miejscach, gdzie używane są one regularnie.

Na wszystkie produkty Medisept sklep Ortomedico.pl zapewnia atrakcyjne ceny. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Aktualności

Jak dbać o skórę przy używaniu wyrobów chłonnych?

Osoby z nietrzymaniem moczu (inkontynencją) korzystające z wyrobów chłonnych, takich jak pieluchomajtki, majtki chłonne albo wkłady anatomiczne, narażone są w wyższym stopniu na podrażnienia okolic intymnych. Właśnie dlatego duże znaczenie ma wtedy ich odpowiednia pielęgnacja. Jak dbać o skórę przy używaniu wyrobów chłonnych?

Nietrzymanie moczu: najczęstsze mity i fakty

Popuszczanie, nietrzymanie moczu, czyli inkontynencja jest dolegliwością, o której nadal nie rozmawia się otwarcie. Właśnie dlatego narosło wokół niej wiele mitów, które powodują, że jest ona źle rozumiana przez niektóre osoby. Jakie są najczęstsze mity i fakty dotyczące inkontynencji?

Jak radzić sobie z cukrzycą podczas upałów?

Osoby chorujące na cukrzycę mogą mieć większe problemy z utrzymaniem prawidłowego poziomu cukru we krwi w trakcie upalnych dni. Dlaczego wysokie temperatury są niebezpieczne dla diabetyków? W jaki sposób należy wtedy postępować, by uniknąć nasilenia problemów zdrowotnych?

Przeciekanie pampersów w nocy – jak temu zapobiegać?

Przeciekanie pieluch w nocy jest często pojawiającym się problemem u osób leżących, wymagających stałej opieki. W jaki sposób można mu zapobiegać?

Bezterminowe orzeczenia o niepełnosprawności – jak przebiegają prace nad ich wprowadzeniem?

Resort Rodziny i Polityki Społecznej 13 kwietnia otrzymał listę schorzeń, które uprawniają do wydania bezterminowego orzeczenia o niepełnosprawności. Została ona przygotowana przez powołany do tego celu zespół ekspertów.

Poprzedni
Następny
Loading...