darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

GEHWOL

Profesjonalne kosmetyki Gehwol pielęgnują i leczą skórę stóp. Dzięki zastosowaniu skutecznych składników aktywnych pomagają w łagodzeniu różnych dolegliwości i dbają o wygląd stóp i ich komfort. Zamów profesjonalne kosmetyki Gehwol w naszym sklepie internetowym!

Wieloletnia tradycja w pielęgnacji stóp od Gehwol

Niemiecka firma Gehwol została założona w 1868 roku przez Eduarda Gerlacha. Rozpoczął on jako pierwszy przemysłową produkcję kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji stóp. W 1882 roku do sprzedaży wprowadził krem E. Gerlach’s Fusskrem, który przyniósł jego firmie bardzo dużą popularność.

Obecnie firma Gehwol jest jednym z najpopularniejszych producentów kosmetyków do stóp w Niemczech, a jej produkty dostępne są także w innych krajach. Wiele pozytywnych opinii potwierdza ich wysoką jakość i zadowolenie klientów.

Gehwol – profesjonalne kosmetyki do stóp

Oferta firmy Gehwol obejmuje profesjonalne kosmetyki do stóp oraz inne kosmetyki bazujące na starannie skomponowanych formułach zawierających składniki aktywne – naturalne kwasy tłuszczowe, wyciągi z roślin, olejki eteryczne, witaminy i minerały.

Każdy stworzony przez Gehwol krem do stóp nawilża, natłuszcza, zmiękcza skórę, a także pomaga w łagodzeniu dolegliwości. Stosowany systematycznie dba o atrakcyjny wygląd stóp i zapewnia maksymalny komfort każdego kroku.

Dostępna w ofercie Gehwol maść na popękane piety pozwala na zmiękczenie skóry oraz zmniejszenie spękań. Firma oferuje także kremy przeznaczone do nawilżania skóry, pielęgnacji skórek, kremy chłodzące i kremy rozgrzewające do stóp.

Firma Gehwol oferuje również sole do kąpieli stóp, dezodoranty do stóp, akcesoria jak nastawiacze korekcyjne, nakładki na palce, poduszki przeciwuciskowe. Bardzo dobrymi opiniami cieszy się także oferowany przez firmę Gehwol krem do rąk natychmiast nawilżający suche dłonie.

Kiedy warto sięgnąć po kosmetyki Gehwol?

Kosmetyki Gehwol są przeznaczone dla każdego, kto chce zadbać o stopy, w tym dla osób z cukrzycą, infekcjami bakteryjnymi, grzybiczymi, wirusowymi oraz innymi dolegliwościami stóp.

Zapraszamy do zamówienia profesjonalnych kosmetyków do stóp od Gehwol dostępnych w naszej ofercie!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ