darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Seni

Nietrzymanie moczu i kobiet i mężczyzn wiąże się z różnymi przyczynami, które dają w rezultacie najprawdopodobniej nie tylko taką niedogodność. Codzienne życie ze źle dobranymi produktami mającymi poprawiać nasz komfort życia mogą być niezwykle deprymujące, dlatego warto postawić na produkty Seni, które oprócz jakości dają nam również szansę na ich refundację.

Refundacja pieluch i pieluchomajtek Seni

Produkty firmy Senia mogą być refundowane przez NFZ. Trzeba spełnić do tego odpowiednie warunki, jednakże jest to możliwe. Przede wszystkim jednak, w przypadku ubiegania się o refundację, należy zdawać sobie sprawę z tego, że wsparcie to jest udostępniane osobom, które cierpią na NTM ze względu na inne schorzenia, takie jak nowotwór czy też upośledzenie. W takich przypadkach można liczyć na duże wsparcie. Proces otrzymania wsparcia finansowego z NFZ powinien się rozpocząć u lekarza internisty, przejść przez oddział NFZ i skończyć się na dobrym sklepie medycznym.

Wyroby chłonne Seni

Wszelkiego rodzaju pieluchy i pieluchomajtki Seni stworzone są z myślą o podniesieniu komfortu życia. Bezwiedne wyciekanie moczu może go znacznie obniżyć, dlatego warto skorzystać z produktów, które go podtrzymają.

Każda kobieta i każdy mężczyzna może borykać się z tym wstydliwym problemem, tak naprawdę bez względu na wiek. Owszem, problem ten dotyczy przede wszystkim osób starszych lub borykających się z innymi schorzeniami, jednakże osoby młodsze również mogą potrzebować wsparcia. Produkty Seni dopasowują się do potrzeb klientów, są odpowiednie pod względem użytych materiałów, chłonności i kształtów, które pozwalają na idealne dopasowanie do ciała. Jeśli nietrzymanie moczu jest niewielkie, często wystarczą jedynie wkładki, które są w stanie opanować problem.

Jak dobrać produkty marki Seni?

Przede wszystkim trzeba dobrze nazwać swój problem i określić jego natężenie. Istotne jest też zastanowienie się, na czym nam dokładnie zależy. Kiedy to już zostanie ustalone, warto zadzwonić do Seni i porozmawiać ze specjalistą, który będzie w stanie pomóc nam w dopasowaniu produktu będącego dla nas najlepszym rozwiązaniem.

Inną opcją, jeśli nie chcemy z nikim rozmawiać, jest zamówienie pakietu próbek, który pozwoli nam sprawdzić na własnej skórze wiele produktów Seni. Kiedy przetestujemy ich przynajmniej w ilości kilku, będziemy w stanie sami ocenić, które z rozwiązań będzie dla nas najlepsze.

Nie tylko jednak wkładki i pieluchy będą nam potrzebne. Niezwykle istotne jest wszystko w temacie pielęgnacji, tak samo jak i podkłady Seni, dlatego też warto, abyśmy dobrali dla siebie również i takie produkty. Firma Seni Care proponuje nam również serię kosmetyków, która poradzi sobie z prewencją odnośnie odparzeń i pielęgnacją w ciągu dnia i na noc. Każdy element, który może nas wesprzeć, warto przetestować, dlatego też możliwość zamówienia pakietu próbek jest tak bardzo atrakcyjna. Warto postawić na jakość, która w przypadku dbania o własne zdrowie nigdy nie będzie zbyt duża. Firma Seni Care pomoże nam podnieść komfort naszej codzienności.

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ