darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Tena

Pieluchomajtki Tena dedykowane są osobom borykającym się z problemem nietrzymania moczu. Występują one w kilku różnych wariantach, co ułatwia dopasowanie produktu do potrzeb użytkownika. Należy zaznaczyć, że opisywane akcesora higieniczne spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Gwarantują one najwyższy poziom komfortu, a więc nie trzeba obawiać się o kłopotliwe obtarcia, czy też odparzenia. Trzeba zaznaczyć, że prezentowane pieluchomajtki są w pełni przystosowane do długotrwałego użytkowania. Sprawdzą się zarówno w przypadku tych, którzy potrzebują dodatkowej ochrony w nocy, jak i przez całą dobę.

Maksymalne dopasowanie

Produkty Tena rekomendowane są nawet przez doświadczonych specjalistów. Zapewniają one maksymalne dopasowanie do użytkownika, co bezpośrednio przekłada się na nieprzeciętny poziom wygody, a zarazem swobody. Jest to również świetna opcja dla osób aktywnych, które w ciągu dnia często się przemieszczają. Pieluchomajtki nie stanowią żadnego ograniczenia podczas wykonywania codziennych czynności. Oczywiście są one przeznaczone również dla unieruchomionych pacjentów lub osób leżących. Pozycja użytkownika nie osłabia właściwości produktu. Redukuje to prawdopodobieństwo zsuwania się pieluchomajtek, czy też ich przeciekania. Nie ma konieczności ich poprawiania, co usatysfakcjonuje także opiekunów osób całkowicie lub częściowo niepełnosprawnych. Za perfekcyjne dopasowanie odpowiadają również mocne rzepy. To dzięki nim można regulować rozmiar opisywanego produktu. Należy wspomnieć, że można je wielokrotnie odpinać oraz zapinać.

Oddychające materiały

Pieluchomajtki oraz wkładki Tena wykonywane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które posiadają niezbędne atesty. Sporym atutem jest swobodna cyrkulacja powietrza. Dzięki temu skóra może "oddychać", a więc jest mniej narażona na odparzenia, czy też podrażnienia. Jest to szczególnie istotne latem, kiedy temperatura powietrza jest bardzo wysoka. Omawiane akcesoria higieniczne są w pełni przyjazne dla użytkownika, a więc ich użytkowanie nie stanowi żadnego problemu. Bardzo szybko można przyzwyczaić się do ich obecności. Warto wspomnieć o opatentowanej technologi ConfioAir™, dzięki której panel tylny jest w stu procentach oddychający. Jest to najlepsza propozycja dla tych, którzy cenią sobie sprawdzone rozwiązania. Opinie zadowolonych użytkowników stanowią najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości.

Wysoka chłonność

Pieluchomajtki Tena występują w różnych wariantach m.in. Slip Plus, Slip Super, Slip Maxi. Oznaczają one różny stopień chłonności, a wybór zależy od indywidualnych wymagań użytkownika. Warto wspomnieć, że wszystkie produkty wykonywane są na bazie technologi FeelDry Advanced™, co przekłada się na podwyższoną chłonność. Nie trzeba więc obawiać się przeciekania, czy też zatrzymywania moczu na warstwie wierzchniej. Sporym udogodnieniem jest wskaźnik wilgotności, dzięki któremu można sprawdzić, czy pieluchomajtki wymagają wymiany. Wkład wysycha w ekspresowym tempie pozostawiają skórę suchą.

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ