darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Jak mężczyzna może poradzić sobie z problemem nietrzymania moczu?

 

Nowe zasady refundacji od 1.12.2021- pieluchomajtki


Nawet jeśli wydawać by się mogło, że teoretycznie połączenie mężczyzny i podpaski jest niemożliwe, w niektórych sytuacjach może być zupełnie odwrotnie. Co, jeśli podpaska oferuje facetowi tak bardzo potrzebny komfort psychiczny?

Kłopotliwe nietrzymanie moczu

Na większe lub mniejsze problemy z nietrzymaniem moczu cierpi wielu Polaków, choć mało który się do tego przyznaje otwarcie. Mężczyźni, u których podczas codziennego życia pojawia się kłopotliwa plamka na bieliźnie lub nawet wierzchniej warstwie odzieży, odczuwają ogromny dyskomfort psychiczny z tego tytułu.

Doskonałym rozwiązaniem w tym zakresie mogą być nowoczesne podpaski dla chłopaków, które – odpowiednio dobrane do skali problemu – pozostają niewidoczne i sprawiają, że mężczyzna wreszcie nie odczuwa silnego stresu związanego z potencjalnym upokorzeniem.

Jak działają męskie podpaski?

Ich działanie jest identyczne jak w przypadku ich damskich odpowiedników. Zapewniają komfort, suchość i higienę panom, którzy borykają się z problemem nietrzymania moczu.

Oczywiście, można w takiej sytuacji stosować produkty dedykowane kobietom, jednak specjalistyczne podpaski męskie są specjalnie dopasowane do anatomicznej budowy ciała. Kobiece produkty są przeznaczone dla nieco drobniejszych z natury pań, których potrzeby w tym zakresie są zgoła inne, a sam produkt może nie do końca spełniać swoje przeznaczenie u mężczyzny.

Zrealizuj wniosek na wyroby chłonne

Dlaczego warto zdecydować się na podpaski dla mężczyzn?

Przede wszystkim dlatego, że zapewniają one ogromny komfort psychiczny. Nawet panowie, którzy chcą pozostać aktywni fizycznie, mogą z nich korzystać bez ryzyka kłopotliwego zaplamienia odzieży moczem.

Facet noszący podpaski nie musi obawiać się przykrego zapachu nawet podczas uprawiania sportów, które nierozerwalnie wiążą się z gwałtownymi ruchami. Dodatkowo, damskie produkty z zasady mają nieco inne zadanie: wchłaniają nie tylko mocz, ale również inne wydzieliny, o nieco innej konsystencji.

Podpaski dedykowane panom idealnie wchłaniają wilgoć i sprawiają, że zapach jest niewyczuwalny, a wrażliwa skóra okolic intymnych nie ma żadnej styczności z moczem. To zapewnia wysoki komfort, a także dużą higienę tego rozwiązania.

Jak się zakłada podpaskę dla mężczyzn?

To rozwiązanie jest niezwykle proste w nakładaniu, a przy tym bardzo dyskretne. Utrzymane w czarnej kolorystyce, komfortowe podpaski dla panów pozwalają na utrzymanie w sekrecie przykrych problemów z nietrzymaniem moczu.

Podpaskę mocuje się do bielizny na bardzo mocny pasek kleju. Dzięki wykorzystaniu doskonałej jakości produktu, nie dochodzi do niechcianego przesuwania się pod wpływem ruchów – nawet tych dość gwałtownych. Doskonała chłonność zapobiega jakimkolwiek wpadkom w tym zakresie.

Możliwość doboru podpasek do skali problemu sprawia, że mężczyzna może nosić cieńsze lub grubsze produkty. Doskonałą propozycją w tym zakresie są unikalne środki higieniczne marki TENA Men, które zostały stworzone specjalnie z myślą o panach, którzy cierpią na nietrzymanie moczu o różnym stopniu nasilenia.

Treści zawarte w serwisie ortomedico.pl mają wyłącznie cel informacyjny, edukacyjny. Nie zastępują one konsultacji użytkownika z lekarzem. Każdą kwestię opisaną w naszym serwisie należy skonsultować z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ