darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Majtki chłonne dla kobiet

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wysokiej klasy majtki chłonne dla kobiet umożliwiają utrzymanie optymalnego poziomu higieny. To artykuły higieniczne, które dedykowane są osobom posiadającym zaburzenia układu moczowego. Produkty przeznaczone są również paniom posiadającym problem z nietrzymaniem moczu. Oferujemy wyłącznie wyroby chłonne renomowanych marek, które zdobyły uznanie nawet wśród najbardziej wymagających. Korzystne ceny zachęcają do zakupu. Majtki chłonne refundacja NFZ, to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy wszelkie formalności chcą załatwić drogą internetową. Jest to opcja szybka, a jednocześnie wygodna!

Różnorodność rozmiarów

Proponowane majtki chłonne dla kobiet występują w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie nie będzie żadnym wzywaniem. Trzeba podkreślić, że dobór odpowiedniego rozmiaru to absolutna podstawa. Zbyt mały produkt będzie wywoływał dyskomfort, a także ograniczał ruchy. Ponadto może okazać się, że powierzchnia chłonna jest zbyt mała. Warto jednak wspomnieć, że za duże majtki chłonne również nie są dobrym pomysłem. Przede wszystkim przesuwają się one podczas przemieszczania się, a tym samym nie spełniają swojego podstawowego zadania. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie należy zapoznać się z tabelą wymiarową, dzięki której można uniknąć pomyłki.

Stopień chłonności

Wybierając majtki chłonne dla dorosłych należy zwrócić uwagę na stopień chłonności. Wiele zależy od skali posiadanego problemu. Majtki chłonne dla kobiet na noc są zwykle nieco grubsze, a zarazem bardziej chłonne. Gwarantują one maksymalną ochronę przed przeciekaniem. Nowoczesne produkty posiadają skuteczny system dystrybucji cieczy do głębszych warstw. Przekłada się to na poczucie suchej, a zarazem świeżej skóry. Dodatkowym plusem jest niższe prawdopodobieństwo zabrudzenia łózka. Pozycja użytkownika nie ma większego znaczenia, co zapewnia nieprzeciętny komfort oraz swobodę.

Certyfikowane materiały

Majtki chłonne dla kobiet wykonywane są z certyfikowanych materiałów, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Nie posiadają one w swoim składzie żadnych toksycznych związków, które mogłyby wywołać np. reakcje alergiczne. Miękka powierzchnia chroni przed bolesnymi obtarciami, co jest szczególnie odczuwalne w ciepłe dni. Nie można również zapomnieć o neutralizowaniu nieprzyjemnego zapachu. Dzięki temu użytkownik może w każdej sytuacji czuć się dobrze. Nie trzeba obawiać się, że otoczenie dowie się o wstydliwym problemie. Sporym plusem jest fakt, że majtki chłonne doskonale przylegają do ciała, a więc pozostają niewidoczne pod ubraniem.

Wskaźnik wilgotności

Wyroby chłonne posiadające praktyczny wskaźnik wilgotności gwarantują maksymalny komfort użytkowania. Wymiana produktu na nowy nastąpi w odpowiednim momencie. Osoby, które posiadają problem z wyborem odpowiednich akcesoriów higienicznych mogą skorzystać z fachowego doradztwa naszej doświadczonej obsługi. Wystarczy jedynie skontaktować się z konsultantem drogą mailową lub telefoniczną.

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ