darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Wyroby dla diabetyka

Cukrzyca wymaga kontrolowania poziomu insuliny we krwi i chronienia się przed nadmiernymi wahaniami w tym zakresie. Oferujemy Państwu najwyższej jakości produkty dla diabetyków w niewygórowanych cenach.

Diabetyk sklep – bogata oferta, szybka wysyłka

Zapewniamy możliwie najszybszą wysyłkę zakupionego towaru i wysoką jakość nabytych produktów. Współpracujemy z najlepszymi firmami, które oferują wyroby dla diabetyków: Abbott, ConvaTec, Diagnosis, Gehwol, Medtronic i innych.

Nasz sklep dla cukrzyków posiada w swojej ofercie najwyższej jakości preparaty do stóp, zmniejszające ryzyko ich pocenia i zapewniające najwyższą higienę. Niektóre produkty zawierają między innymi mentol, dzięki któremu dają one odczucie przyjemnego odświeżenia stóp.

Sklep dla diabetyków – sprzęty dla cukrzyków

W naszej ofercie znajdują się również wysokiej jakości sprzęty umożliwiające pomiar poziomu cukru w organizmie. Co istotne, realizujemy refundacje NFZ i zapewniamy szybką wysyłkę towaru, dzięki czemu można mieć pewność, że po zamówieniu dotrze on do domu w najkrótszym możliwym terminie.

Specjalistyczne pompy insulinowe czy glukometry wymagają również oprzyrządowania, dzięki któremu możliwe jest doczepienie urządzenia do odzieży. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają niezawodność – dzięki nim nie zachodzi żadne ryzyko, że pompa odpadnie – na przykład podczas zabawy ruchliwego malucha. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować jedynie produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Ze względu na zwiększone ryzyko infekcji, oferujemy również wysokiej klasy inhalatory, które umożliwią szybkie i wygodne podawanie leków najmłodszym cukrzykom, a także umożliwią inhalacje z zastosowaniem soli fizjologicznej w przypadku lekkich stanów przeziębieniowych.

Dostępne w sklepie ortomedico.pl wyroby dla diabetyków są przeznaczone zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci. Jako że potrzeby każdej z tych kategorii osób są nieco inne, staramy się zapewnić maksymalną różnorodność towaru, dzięki której każdy będzie mógł znaleźć w naszej ofercie produkty, których potrzebuje.

Fachowe doradztwo

Zakup wyrobów dla diabetyków, szczególnie w początkowej fazie życia z tą chorobą, może być problematyczny. Wszystko wydaje się być bardzo skomplikowane i niezwykle trudne do zrozumienia, a wybór odpowiednich produktów czy realizacja zlecenia refundacyjnego zdaje się być niemożliwa do wykonania. Natłok kwestii, które trzeba załatwić sprawia, że jest to jeszcze trudniejsze.

Doskonale rozumiemy, jak trudna jest sytuacja na samym początku, nim chory nauczy się funkcjonować w obliczu choroby, dlatego oferujemy fachowe doradztwo. Nasi pracownicy przeprowadzą Państwa przez cały proces zamówienia, pomogą w zrealizowaniu refundacji NFZ dla diabetyka, a w razie konieczności – doradzą również w zakresie najlepszych w Państwa przypadku produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z procesem zamawiania produktów lub ich wyboru z naszej oferty – zachęcamy do skontaktowania się z nami w dowolnie wybranej przez Państwa formie.

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ