darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Ranking – pieluchy dla dorosłych. Które są najlepsze?

Nowe zasady refundacji od 1.12.2021- pieluchomajtki

Pieluchy dla dorosłych pomagają w codziennym funkcjonowaniu osób chorych, niepełnosprawnych i seniorów. Na rynku znajduje się szeroka gama pieluchomajtek i majtek chłonnych dla dorosłych. Jakie z nich cieszą się największą popularnością wśród kupujących?

Jak wybrać najlepsze pieluchy dla dorosłych?

Wyroby chłonne jak pieluchy dla dorosłych są stosowane w nietrzymaniu moczu i kału. Służą osobom z tego typu problemami oraz ich opiekunom, zapewniając odpowiedni komfort i bezpieczeństwo.

Dobre pieluchomajtki lub majtki chłonne dla dorosłej osoby powinny wyróżniać się przede wszystkim optymalnym stopniem chłonności, zabezpieczeniem przed przeciekaniem, nieprzyjemnymi zapachami i wysoką wygodą użytkowania. Gdy mają być one stosowane przez osobę aktywną, dodatkowo nie powinny krępować ruchów i najlepiej, aby miały dyskretny wygląd.

W sklepie orotmedico.pl dostępny jest pełny asortyment pieluch dla dorosłych. Jakie z nich kupowane są najczęściej?

Pieluchy dla dorosłych – ranking TOP 5

Wśród 5 najpopularniejszych pieluch dla dorosłych znajdują się poniższe modele:

1. Seni Super Plus – pieluchomajtki

Seni Super Plus to oddychające pieluchomajtki przeznaczone dla kobiet i mężczyzn, które cechują się wysokim stopniem chłonności i mogą być używane przez osoby mobilne. Polecane są przy średnim i ciężkim stopniu inkontynencji i mogą być również używane przy inkontynencji kałowej.

Budowa pieluchomajtek Seni Super Plus zapewnia komfortowe dopasowanie do ciała oraz podwyższone poczucie suchości. Zostały wyposażone w ściągacz w talii z przodu oraz tyłu, a także w elastyczne przylepce z opcją otwierania i zamykania pieluchy. Wewnętrzny wkład chłonny równomiernie rozprowadza wilgoć i redukuje nieprzyjemne zapachy.

Pieluchomajtki Seni Super Plus są oferowane w szerokiej gamie rozmiarów – także w nowym rozmiarze XXL dla osób o obwodzie pasa 160-220 cm.

2. Seni Active Normal – majtki chłonne

Majtki chłonne Seni Active Normal wyróżniają się elastyczną budową i stanowią popularny wybór wśród kobiet i mężczyzn o lekkim i średnim stopniu nietrzymania moczu.

Konstrukcja majtek chłonnych Seni Active Normal pozwala na noszenie ich jak zwykła bielizna. Nie mają przylepców i są elastyczne na całym obwodzie, dlatego są komfortowym wyborem dla osób, które są aktywne i cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo.

Majtki chłonne Seni Active Normal wyróżniają się komfortem użytkowania, wysoką chłonnością i wyposażone są w zabezpieczenia przed przeciekaniem. Cechują się również oddychalnością i zapobiegają wystąpieniu alergii.

3. Tena ProSkin Pants Night – majtki chłonne

Majtki chłonne Tena ProSkin Pants Night przeznaczone są do stosowania na noc. Wyróżniają się wysokim poziomem miękkości, zapewniając maksymalny komfort. Jednocześnie dają znakomite bezpieczeństwo w ciągu całej nocy dzięki specjalnemu systemowi Lie Down Protection oraz osłonom umieszczonym po bokach.

Tena ProSkin Pants Night produkowane są z oddychających materiałów, które są bezpieczne dla skóry, wspierając jej zdrowie. Są elastyczne, dobrze dopasowują się do ciała i wyposażone są w neutralizator zapachu.

4. Seni Super – pieluchomajtki

Pieluchomajtki Seni Super przeznaczone są dla kobiet i dla mężczyzn. To klasyczne pieluchomajtki, które stosowane są w średnim stopniu inkontynencji oraz dodatkowo w inkontynencji kałowej. Mogą być używane zarówno przez osoby aktywne, jak i te o ograniczonej mobilności.

Podobnie jak inne pieluchomajtki Seni, także model Seni Super wyróżnia się wykorzystaniem elastycznych i oddychających materiałów, które dbają o najwyższy stopień komfortu. Specjalny wkład chłonny szybko i równomiernie rozprowadza wilgoć, dodatkowe zabezpieczenia chronią przed wyciekami, a także redukują nieprzyjemny zapach. Dopasowanie do ciała zapewniają ściągacze i elastyczne przylepce wielorazowe.

5. Seni Super Quatro – pieluchomajtki

Pieluchomajtki Seni Super Quatro mogą być używane przez kobiety i mężczyzn doświadczających bardzo ciężkiego nietrzymania moczu oraz inkontynencji kałowej.

 

Specjalny wkład o powiększonej chłonności powoduje, że pieluchomajtki Seni Super Quatro wyróżniają się tak wysokim stopniem bezpieczeństwa i komfortu, że mogą być bez problemu używane także przez osoby aktywne.

Pieluchomajtki Seni Super Quatro zapewniają skuteczną ochronę przed przeciekaniem, cechują się oddychalnością i elastycznym dopasowaniem do ciała. Redukują nieprzyjemne zapachy, mogą być wielokrotnie otwierane i zamykane, równomiernie rozprowadzają wilgoć.

Ważne!

Pieluchomajtki i majtki chłonne dla dorosłych podlegają refundacji NFZ u osób ze wskazaniami medycznymi. Można zakupić je ze zniżką po uzyskaniu zlecenia na wyroby medyczne. Zapraszamy  do realizacji takiego zlecenia w naszym serwisie.

Treści zawarte w serwisie ortomedico.pl mają wyłącznie cel informacyjny, edukacyjny. Nie zastępują one konsultacji użytkownika z lekarzem. Każdą kwestię opisaną w naszym serwisie należy skonsultować z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ