darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Kosmetyki przeciw odparzeniom

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Kosmetyki zawierające starannie dobrane składniki aktywne na odparzenia chronią skórę i poprawiają codzienny komfort. Dostępne w naszym sklepie kosmetyki przeciw odparzeniom to najlepszy wybór, aby zapobiegać zmianom odparzeniowym i koić wtedy, gdy już się pojawią.

W naszej ofercie znalazły się sprawdzone kosmetyki stosowane na odparzenia – kremy, balsamy, maści, jak maść na odparzenia dla noworodka i dorosłych. Mogą być używane w różnych miejscach, w tym w okolicach intymnych w przypadku nietrzymania moczu i kału. Zawierają starannie dobrane składniki, które przeciwdziałają pojawianiu się odparzeń – tlenek cynku, argininę, guaranę, kofeinę, a także łagodzą zmiany, jak alantoina, D-panthenol, biokompleks lniany.

Jak zapobiegać odparzeniom?

Do pojawienia się odparzeń dochodzi na skutek dwóch czynników – wysokiej temperatury oraz ocierania się o siebie powierzchni skórnych. Skóra staje się wtedy zaczerwieniona, pojawia się pieczenie, ból. Takie dolegliwości pojawiają się głównie w okolicach intymnych, ale również w miejscach jak pachwiny, fałdy skórne.

Aby zapobiegać odparzeniom, należy pamiętać o właściwej pielęgnacji skóry – jej częstym myciu i pielęgnowaniu kosmetykami, jak krem przeciw odparzeniom dla noworodka i osób leżących. Pieluchy powinny być systematycznie wymieniane, a przy każdej wymianie należy pamiętać o przemyciu skóry, na przykład z użyciem chusteczek nawilżanych. Skóra powinna być także często wietrzona.

Pielęgnacja skóry z odparzeniami

Skóra z odparzeniami powinna być często myta i smarowana odpowiednimi kosmetykami, które pomagają w redukcji dolegliwości.

Zawierające ochronne składniki kosmetyki przeciw odparzeniom mogą być używane zarówno w profilaktyce, czyli zapobieganiu tym zmianom, jak i wtedy, gdy do ich pojawienia się już doszło. Pomagają w redukcji dolegliwości jak pieczenie, zaczerwienienie, przyspieszają regenerację naskórka, a także zapobiegają nowym zmianom.

W naszym sklepie Ortomedico można zakupić najwyższej jakości kosmetyki na odparzenia od sprawdzonych marek – zapraszamy do złożenia zamówienia online!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ