Fraud Blocker
Jak zrealizować zlecenie NFZ w innym sklepie medycznym, aptece ?

Nowe zasady refundacji od 1.12.2021- pieluchomajtki

Nowe zasady refundacji od 1.12.2021- cewniki

Z uwagi na obecną sytuacje wiele pacjentów zadaje pytanie gdzie mogę otrzymać zaopatrzenie medyczne (pieluchomajtki, wyroby stomijne, wkłucia insulinowe) kiedy moja apteka, sklep medyczny jest zamknięty ?

Od stycznia wystawione nowe zlecenia realizuje się przez cały okres ważności zlecenia w jednym i tym samym miejscu (sklepie medycznym). Co w sytuacji jeżeli z jakiś przyczyn nie jest to możliwe, pacjent przebywa gdzieś indziej, nie chce wychodzić z domu szczególnie do apteki, sklepu medycznego a musi otrzymać zaopatrzenie medyczne.

Możliwa zmiana miejsca realizacji zlecenia oczywiście jest. Pacjent, który chciałby zmienić miejsce realizacji zlecenia powinien udać się do lekarza POZ (obecnie wystarczy zadzwonić do niego) , podczas teleporady otrzymać zlecenie NFZ (obecnie nr zlecenia) i ten nr można dalej wykorzystać np. w celu zamówienia internetowo na stronie www.ortomedico.pl asortymentu: majtek chłonnych, wyrobów stomijnych, urologicznych, wkłuć insulinowych, nie wychodząc z domu z dostawą pod drzwi.

 

Produkty powiązane

iD Slip Super...
Refundacja NFZ

iD Slip Super pieluchomajtki dla seniora rzepy

84,56 zł

3.02zł/sztukę

Dostępność:

Wysyłka w 48h
MoliCare Premium Elastic 6K...
Refundacja NFZ

MoliCare Premium Elastic 6K pieluchomajtki zapinane na rzepy

87,00 zł

2.90zł/sztukę

Dostępność:

Ostatnie sztuki w magazynie

Treści zawarte w serwisie ortomedico.pl mają wyłącznie cel informacyjny, edukacyjny. Nie zastępują one konsultacji użytkownika ze specjalistą. Każdą kwestię opisaną w naszym serwisie należy skonsultować ze specjalistą. W artykule mogły zostać wymienione produkty medyczne. Dla bezpieczeństwa używaj je zgodnie z instrukcją i etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż wyroby medyczne, o których możemy wspominać mogą nie być odpowiednie dla Ciebie. Artykuł ma wyłącznie cel informacyjny i nie zastępuje profesjonalnej porady medycznej. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.

Loading...