Fraud Blocker

Lista produktów marki Accu-Chek

AccuChek dostarcza nowoczesne produkty stosowane w diagnozowaniu i kontroli cukrzycy. Marka należy do szwajcarskiego koncernu Roche. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów AccuChek dostępnych w naszym sklepie!

AccuChek – nowoczesne wyroby dla diabetyków

Firma Accu Check specjalizuje się w produkcji nowoczesnych wyrobów dla diabetyków – osób chorujących na cukrzycę typu 1, typu 2 oraz cukrzycę ciężarnych. Dzięki innowacyjnym technologiom zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo w trosce o zdrowie diabetyków.

Rozbudowany asortyment produktów Accu Check pozwala na indywidualne dopasowanie ich do własnych potrzeb, aby uzyskać najlepsze efekty leczenia cukrzycy i wspomagać diabetyków w codziennych czynnościach i realizacji pasji.

Firma Accu Check oferuje glukometry stosowane do pomiaru poziomu glukozy, pompy insulinowe, zestawy infuzyjne i pojemniki na insulinę do pompy insulinowej oraz akcesoria jak igły, zatyczki, klipsy, pakiety serwisowe.

Rodzaje zestawów infuzyjnych AccuChek

Dzięki rozbudowanej gamie zestawów infuzyjnych AccuCheck użytkownicy pomp insulinowych mogą dopasować ich konstrukcję specjalnie do swoich potrzeb, by uzyskać najwyższy poziom wygody i bezpieczeństwa.

Oferta AccuCheck obejmuje poniższe rodzaje wkłuć:
- Accu Check FlexLink – dzięki zastosowaniu miękkiej kaniuli, która wkłuwana jest w skórę pod kątem 90 stopni, zapewnia elastyczne dopasowanie oraz komfort użytkowania. Zestaw infuzyjny wyposażony jest w podłączenie w miejscu założenia wkłucia z praktycznym kliknięciem.
- Accu Check TenderLink – wkłucie odbywa się pod kątem 20-45 stopni, a zestaw wykorzystuje miękką kaniulę dopasowującą się do ciała, co pozwala na uzyskanie maksymalnego komfortu. Wygodę użytkowania wkłucia zwiększa zastosowanie prostego w obsłudze podłączenia w miejscu założenia wkłucia.
- Accu Check Rapid-D Link – wyróżniający się wysokim stopniem bezpieczeństwa i szybkim założeniem zestaw infuzyjny dla nowych użytkowników i dzieci. Wykorzystuje igłę ze stali nierdzewnej wprowadzaną w skórę pod kątem 90 stopni. Zastosowanie płaskiego kształtu zwiększa komfort i zapewnia dyskrecję.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na produkty Accu Check dostępne z refundacją NFZ w naszym sklepie internetowym!

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Aktualności

Pieluchy kąpielowe – dlaczego warto je stosować i jak wybrać najlepsze?

Pływanie ma dla dziecka wiele korzyści – wspomaga jego rozwój już od najmłodszych lat i również zapewnia mnóstwo frajdy. Aby dziecko mogło skorzystać z kąpieli, powinno nosić pieluchy kąpielowe. Czym charakteryzują się takie pampersy? Dlaczego są one ważne? Jak je wybrać?

Jak i kiedy oduczać dziecko od pieluchy?

Pieluchy dziecięce są bardzo pomocne, lecz w pewnym momencie konieczna jest rezygnacja z ich stosowania. W jakim wieku powinno się przeprowadzić odpieluchowanie dziecka? Jak wykonać je skutecznie? Zobacz porady!

Nieprzyjemny zapach z miejsc intymnych - przyczyny i sposoby radzenia sobie z tym problemem

Inny niż zwykle, nieprzyjemny zapach z pochwy może być objawem chorobowym. Jakie są główne przyczyny takiej dolegliwości? W jaki sposób można ją leczyć?

Infekcje układu moczowego w ciąży – jakie są objawy, przyczyny i leczenie bakteriomoczu u ciężarnych?

Kobiety w okresie ciąży są w wyższym stopniu narażone na pojawienie się infekcji układu moczowego. Jakie są główne objawy takiej dolegliwości? Jak do niej dochodzi? Jak można ją bezpiecznie leczyć?

Zapobieganie odleżynom – jak stworzyć plan profilaktyki przeciwodleżynowej?

Profilaktyka przeciwodleżynowa jest bardzo ważna dla osób przebywających przez długi czas w pozycji leżącej. W jaki sposób zapobiegać odleżynom u unieruchomionych pacjentów?

Poprzedni
Następny
Loading...