darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

ABBOTT

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Firma Abbott od przeszło 130 lat dostarcza innowacyjne produkty w trosce o dobre zdrowie. Znajdujące się w jej ofercie urządzenia diagnostyczne, medyczne i leki pomagają w codziennym życiu osób z różnymi dolegliwościami. Aktualnie firma obecna jest w przeszło 160 krajach świata – także w Polsce dzięki oddziałowi Abbott Polska.

Abbott Diabetes Care – produkty dla diabetyków

Tworzone przez Abbott rozwiązania zmieniają oblicze leczenia cukrzycy. Dzięki linii Abbott Diabetes Care diabetycy mogą łatwiej zadbać o swoje zdrowie i żyć ze swoją chorobą wygodniej.

Linia Abbott Diabetes Care obejmuje nowoczesne produkty wspierające kontrolę glikemii, pozwalające na szybkie prowadzenie pomiarów i jeszcze skuteczniejsze leczenie.

System monitorowania glikemii flash Abbott FreeStyle Libre

Opracowany przez Abbott system monitorowania glikemii flash Abbott FreeStyle Libre składa się z niewielkiego sensora, który automatycznie mierzy stężenie glukozy przez całą dobę, oraz czytnika, który odczytuje wyniki i służy do analizowania pomiarów.

Oferowane przez Abbott produkty dla diabetyków z linii Abbott FreeStyle Libre badają poziomu cukru bez konieczności nakłuwania palców. Ciągły pomiar prowadzony przez dyskretny sensor pozwala na zapisywanie informacji o glikemii zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, dzięki czemu umożliwia śledzenie trendów i tworzenie wykresów i raportów. W efekcie monitorowanie poziomu glukozy staje się znacznie prostsze.

Zamiast czytnika FreeStyle Libre wyniki można odczytywać również za pomocą smartfona z zainstalowaną aplikacją Abbott FreeStyle LibreLink.

Ortomedico.pl – produkty Abbott z refundacją NFZ przez internet

Produkty dla diabetyków Abbott Diabetes Care w sklepie internetowym Ortomedico.pl dostępne są wraz z refundacją NFZ. Aby zrealizować zlecenie na wyroby medyczne przez internet, wystarczy wypisać formularz dostępny w naszym sklepie online.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na produkty dla diabetyków z linii Abbott FreeStyle Libre z refundacją NFZ w internetowym sklepie medycznym Ortomedico.pl!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ