darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Accu-Chek

AccuChek dostarcza nowoczesne produkty stosowane w diagnozowaniu i kontroli cukrzycy. Marka należy do szwajcarskiego koncernu Roche. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów AccuChek dostępnych w naszym sklepie!

AccuChek – nowoczesne wyroby dla diabetyków

Firma Accu Check specjalizuje się w produkcji nowoczesnych wyrobów dla diabetyków – osób chorujących na cukrzycę typu 1, typu 2 oraz cukrzycę ciężarnych. Dzięki innowacyjnym technologiom zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo w trosce o zdrowie diabetyków.

Rozbudowany asortyment produktów Accu Check pozwala na indywidualne dopasowanie ich do własnych potrzeb, aby uzyskać najlepsze efekty leczenia cukrzycy i wspomagać diabetyków w codziennych czynnościach i realizacji pasji.

Firma Accu Check oferuje glukometry stosowane do pomiaru poziomu glukozy, pompy insulinowe, zestawy infuzyjne i pojemniki na insulinę do pompy insulinowej oraz akcesoria jak igły, zatyczki, klipsy, pakiety serwisowe.

Rodzaje zestawów infuzyjnych AccuChek

Dzięki rozbudowanej gamie zestawów infuzyjnych AccuCheck użytkownicy pomp insulinowych mogą dopasować ich konstrukcję specjalnie do swoich potrzeb, by uzyskać najwyższy poziom wygody i bezpieczeństwa.

Oferta AccuCheck obejmuje poniższe rodzaje wkłuć:
- Accu Check FlexLink – dzięki zastosowaniu miękkiej kaniuli, która wkłuwana jest w skórę pod kątem 90 stopni, zapewnia elastyczne dopasowanie oraz komfort użytkowania. Zestaw infuzyjny wyposażony jest w podłączenie w miejscu założenia wkłucia z praktycznym kliknięciem.
- Accu Check TenderLink – wkłucie odbywa się pod kątem 20-45 stopni, a zestaw wykorzystuje miękką kaniulę dopasowującą się do ciała, co pozwala na uzyskanie maksymalnego komfortu. Wygodę użytkowania wkłucia zwiększa zastosowanie prostego w obsłudze podłączenia w miejscu założenia wkłucia.
- Accu Check Rapid-D Link – wyróżniający się wysokim stopniem bezpieczeństwa i szybkim założeniem zestaw infuzyjny dla nowych użytkowników i dzieci. Wykorzystuje igłę ze stali nierdzewnej wprowadzaną w skórę pod kątem 90 stopni. Zastosowanie płaskiego kształtu zwiększa komfort i zapewnia dyskrecję.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na produkty Accu Check dostępne z refundacją NFZ w naszym sklepie internetowym!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ