darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Salts

Salts oferuje profesjonalne produkty stomijne w szerokim wyborze. W naszym sklepie internetowym Ortomedico oferujemy między innymi worki stomijne Salts, płytki stomijne, pierścienie uszczelniające, a także kosmetyki dla osób korzystających ze stomii. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i złożenia zamówienia przez internet!

Salts – szeroki wybór produktów dla stomików

Firma Salts specjalizuje się w produkcji sprzętu medycznego przeznaczonego dla osób ze stomią. W jej ofercie można znaleźć produkty stosowane do kolostomii, ileostomii i urostomii w wielu wariantach, co pozwala na ich łatwe dopasowanie do własnych potrzeb.

Salts to wyroby opracowane z myślą o osobach ze stomią, aby ułatwiać codzienne funkcjonowanie i zapewnić maksymalny poziom wygody i bezpieczeństwa. Anatomiczne kształty produktów stomijnych oraz wykorzystane do ich wykonania materiały redukują ryzyko pojawienia się przecieków oraz podrażnień skórnych. Dyskretny wygląd zapewniają niskoprofilowe kołnierze oraz naturalne kolory.

Produkty stomijne Salts dostępne są w poniższych wariantach:
- Worki stomijne Salts – firma oferuje nowoczesne worki stomijne w systemach jednoczęściowym oraz dwuczęściowym. Worki jednoczęściowe połączone są już z płytką stomijną, natomiast do worków dwuczęściowych należy dobrać płytkę i pierścień. Worki Salts są dostępne jako worki otwarte – odpuszczalne, worki z kranikiem w przypadku urostomii oraz jako worki zamknięte. Firma oferuje worki z miękkich, elastycznych i przyjemnych w dotyku materiałów, które zapewniają płynność ruchów i komfort noszenia.
- Płytki stomijne – wygodne w stosowaniu płytki przeznaczone dla osób stosujących dwuczęściowe systemy stomijne. Wykonane z wytrzymałych i elastycznych materiałów, łatwe w dopasowaniu do stomii. Salts oferuje płytki w różnych rozmiarach do wyboru. Oferta włącza też płytki hydrokoloidowe do docięcia stosowane do gojenia podrażnień wokół stomii.
- Półpierścienie i pierścienie uszczelniające – zapobiegają podciekaniu płynów oraz wywołanym przez nie podrażnieniom skóry przy płytce stomijnej.
- Kosmetyki dla stomików – w ofercie firmy Salts znalazły się również produkty dla stomików przeznaczone do oczyszczania i pielęgnacji skóry wokół stomii, między innymi pasty uszczelniająco-gojące, chusteczki jednorazowe tworzące barierę ochronną, preparaty łagodzące podrażnienia, zmywacze do resztek kleju.
- Akcesoria dla stomików – asortyment Salts włącza też różne rodzaje akcesoriów, między innymi paski podtrzymujące do sprzętu stomijnego.

Zamów produkty stomijne Salts w sklepie Ortomedico!

Dostępne w ofercie Salts worki stomijne, płytki stomijne, pierścienie i produkty pielęgnacyjne można zamówić w sklepie internetowym Ortomedico z szybką dostawą na terenie Polski.

Naszym klientom umożliwiamy również realizację zleceń medycznych NFZ przez internet. Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy tylko wypisanie umieszczonego na naszej witrynie formularza. Zakupione z refundacją produkty stomijne dostarczamy bezpłatnie.

Zapraszamy do zamówienia produktów dla stomików Salts dostępnych w naszej ofercie!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ