darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Pieluchomajtki i majtki chłonne Tena

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Firma Tena już od ponad 50 lat dostarcza najwyższej jakości wyroby chłonne przeznaczone dla osób z nietrzymaniem moczu. Dziś jest obecna w przeszło 90 krajach na świecie. Tena to szeroka paleta produktów przeznaczonych dla osób poszukujących pełnego komfortu i bezpieczeństwa na co dzień – wkładki, majtki chłonne, pieluchomajtki Tena i inne wyroby dedykowane dla kobiet i mężczyzn. Zachęcamy do zamówienia produktów Tena w naszym sklepie Ortomedico!

Tena – skuteczne i wygodne pieluchomajtki i majtki chłonne

Wyroby chłonne Tena to szeroka gama produktów zapewniających maksymalną ochronę oraz pełen komfort każdego dnia w przypadkach małej, średniej i ciężkiej inkontynencji. Wkładki, pieluchomajtki, majtki chłonne Tena mają zastosowanie u wielu osób doświadczających tych trudności – zarówno tych aktywnych, jak i z ograniczoną mobilnością.

Asortyment firmy Tena to między innymi:

wkładki urologiczne – dyskretne wkładki dla kobiet i dla mężczyzn, które zapewniają optymalną chłonność podczas małego i średniego nietrzymania moczu
podpaski bez skrzydełek i ze skrzydełkami – stworzone z myślą o kobietach doświadczających małego, średniego i ciężkiego nietrzymania moczu, przeznaczone na dzień i na noc
– bielizna chłonna na nietrzymanie moczu – wygląda jak zwykła bielizna i jednocześnie daje dobrą ochronę
majtki chłonne – wyróżniające się wysokim poziomem bezpieczeństwa i komfortu majtki chłonne Tena zostały zaprojektowane po to, aby dawać ochronę w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu
pieluchomajtki – oferowane w wielu wariantach do wyboru pieluchomajtki Tena to sprawdzony wybór dla osób z problemem średniej i ciężkiej inkontynencji moczowej i kałowej, dostępne również jako pieluchomajtki z pasem oraz pieluchomajtki anatomiczne dla osób o obniżonej mobilności
– produkty ochronne – podkłady, jednorazowe pokrycia ochronne przeznaczone do łóżek i na krzesła

Do produkcji swoich wyrobów chłonnych marka Tena wykorzystuje wyłącznie starannie dobrane materiały. Zapewniają nie tylko wysoką chłonność, ale też skuteczną ochronę przed przeciekaniem. Są przy tym elastyczne, miękkie, dobrze dopasowują się do ciała, aby korzystanie z nich każdego dnia było w pełni komfortowe.

Anatomiczne konstrukcje, najlepsze materiały, estetyczny wygląd, przystępna cena rozmiary w wielu wariantach do wyboru oraz maksymalna wygoda i skuteczność powodują, że wyroby chłonne Tena są obecnie tak popularne wśród osób chorych oraz ich opiekunów.

Refundacja na majtki chłonne i pieluchomajtki Tena przez internet

Sklep internetowy Ortomedico oferuje szeroką gamę wyrobów chłonnych marki Tena. Naszym klientom umożliwiamy również realizację zleceń NFZ na refundowane wyroby chłonne za pośrednictwem internetu, dzięki czemu ich zakup jest jeszcze łatwiejszy bez potrzeby wychodzenia z domu.

Wystarczy wypisać formularz i wybrać produkty przeznaczone dla chorego. Nasz sklep skompletuje zamówienie i prześle je bezpośrednio pod wyznaczony adres.

Zachęcamy do złożenia zamówienia na podkłady, majtki chłonne, pieluchomajtki Tena w naszym sklepie internetowym!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ