darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Wyroby chłonne

Dzięki wyrobom chłonnym można poprawić komfort życia osób doświadczających nietrzymania moczu i kału. W sklepie Ortomedico znajdziesz szeroką gamę wyrobów na inkontynencję od najlepszych marek jak Tena, Seni, Abena, Flufsan, MoliCare i wielu innych z refundacją NFZ. Sprawdź naszą ofertę i złóż zamówienie przez internet!

Ortomedico – szeroki wybór wyrobów chłonnych

Sklep internetowy Ortomedico oferuje szeroką gamę wyrobów chłonnych, które cechuje wysoki komfort i niezawodność w przypadku nietrzymania moczu i kału. Zapewniają one wsparcie zarówno dla osób mobilnych, jak i leżących, wymagających opieki.

Dostępne w naszym asortymencie wyroby mogą być stosowane różnych stopni inkontynencji – kropelkowej, lekkiej, średniej i ciężkiej.

Sprzedajemy wyroby chłonne w wielu rozmiarach przeznaczone zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci.

Oferujemy wyroby chłonne jak:
– Pieluchomajtki – wyroby używane najczęściej w średniej i ciężkiej postaci nietrzymania moczu i kału. Wyposażone są w rzepy i zakładane są jak pieluszki. Stosowane są one bardzo często u osób leżących, a także u seniorów, osób niepełnosprawnych, obłożnie chorych.
– Majtki chłonne – wyroby chłonne tego rodzaj zakładane są jak bielizna. Wyposażone są w elastyczny pas, który pozwala na ich łatwe dopasowanie do kształtów ciała. Są one chętnie wybierane przez osoby mobilne, ponieważ są wygodne w codziennym użytkowaniu nawet przy cięższym nietrzymaniu moczu.
– Wkładki – wkładki urologiczne polecane są dla osób, które doświadczają kropelkowego i lekkiego oraz średniego nietrzymania moczu. W naszym sklepie internetowym te wyroby chłonne oferowane są w wariantach dla kobiet i dla mężczyzn, dzięki czemu zapewniają idealne dopasowanie do anatomii.
– Wkłady anatomiczne – rodzaj chłonnych wkładów stosowanych w nietrzymaniu moczu i kału nawet w ciężkim stopniu. Są one przeznaczone do zakładania wspólnie z majtkami elastycznymi.
– Majtki elastyczne – oferujemy szeroką gamę majtek elastycznych, które używane są razem z wkładami anatomicznymi.
– Podkłady – używane są do zabezpieczania łóżek oraz innych podłoży, aby zapobiec ich zabrudzeniu. Wykonane są z chłonnych i nieprzemakalnych materiałów.

Dodatkowo w naszej ofercie dostępne są kosmetyki przeznaczone dla osób doświadczających nietrzymania moczu, między innymi kremy i balsamy, chusteczki pielęgnacyjne nawilżane, neutralizatory zapachów, środki myjące, myjki i rękawice myjące.

Zamów wyroby chłonne z refundacją NFZ w Ortomedico!

Sklep internetowy Ortomedico oferuje wyroby chłonne z refundacją NFZ. Jeżeli chcesz zrealizować zlecenie na wyroby medyczne online, skorzystaj z naszej oferty!

Aby wykupić wyroby medyczne z refundacją NFZ, wystarczy podać dane znajdujące się na zleceniu na wyroby medyczne, w tym jego numer, swój numer PESEL oraz numer telefonu.

Osobom realizującym zlecenia na wyroby medyczne z refundacją NFZ w naszym sklepie internetowym zapewniamy darmową dostawę.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na wyroby chłonne na nietrzymanie moczu i kału dostępne w sklepie internetowym Ortomedico!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ