darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Dansac

Firma Dansac tworzy produkty stomijne przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Worki stomijne otwarte, sprzęt zamknięty, sprzęt urostomijny, akcesoria oraz środki ochrony skóry Dansac wyróżniają się najwyższą jakością oraz szeroką gamą wariantów do wyboru dla indywidualnego dopasowania. Zapraszamy do zapoznania się z produktami Dansac dostępnych w naszym sklepie internetowym!

Dansac – nowoczesny sprzęt stomijny

Firma Dansac została założona w Danii w 1971 roku. Obecnie jest ona częścią amerykańskiej grupy Hollister Incorporated. Jej produkty dostępne są w ponad 30 krajach na świecie, także w Polsce.

Produkty firmy Dansac cieszą się bardzo dużym powodzeniem ze względu na ich zoptymalizowane konstrukcje stworzone wspólnie ze stomikami oraz lekarzami. Dzięki nim osoby ze stomią mogą prowadzić komfortowe, aktywne życie, bez rezygnacji ze swoich planów i pasji.

Oferta Dansac – kompleksowy asortyment dla stomików

W ofercie firmy Dansac znajduje się szeroka gama produktów pozwalających na komfortowe korzystanie ze stomii różnych typów.

Asortyment Dansac obejmuje:
- Worki otwarte NovaLife i Nova – worki drenujące 1 i 2-częściowe dostępne w trzech rozmiarach Mini, Midi i Maxi, które wyróżniają się ergonomicznym kształtem, wygodnym dopasowaniem, pełną dyskrecją i łatwą obsługą.
- Sprzęt zamknięty NovaLife i Nova – zamknięte worki stomijne 1 i 2-częściowe oferowane w rozmiarach Mini, Midi i Maxi, które wyróżniają się anatomiczną budową. Zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa i dyskrecji.
- Sprzęt urostomijny Nova – worki urostomijne 1 i 2-częściowe przeznaczone dla osób korzystających z urostomii.
- Akcesoria – płytki stomijne, pierścienie, kołnierze dostępne w różnych konstrukcjach, w tym płaskie, miękkie wypukłe i wypukłe dla indywidualnego dopasowania.
- Produkty wspierające korzystanie ze stomii, w tym kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry, środki do usuwania przylepców i inne.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na produkty dla stomików Dansac razem z dofinansowaniem NFZ w naszym sklepie internetowym!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ