darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

P.099.U - Urostomia

Oferujemy szeroki wybór wyrobów stomijnych przeznaczonych do urostomii. Dzięki współpracy z uznanymi producentami dostarczamy nowoczesne artykuły dla pacjentów, u których została wyłoniona urostomia. W naszym sklepie internetowym Ortomedico można skorzystać z refundacji wyrobów online!

Dostarczamy produkty od uznanych marek, między innymi B. Braun – Alterna, Liberty, Coloplast, Natura +, Brava, Dansac, Esteem +, SenSura.

Sprzęt do urostomii – worki, płytki, pierścienie i akcesoria

Stosowane do stomii jak urostomia worki dobierane są indywidualnie. W naszym sklepie można zakupić wszystkie rodzaje worków przeznaczonych na mocz, między innymi worki 1-częściowe, worki 2-częściowe zamknięte i otwarte, w tym worki pediatryczne różnych typów i pojemności. W naszym asortymencie dostępne są również worki do zbiórki moczu na nogę.

Do worków stosowane są płytki stomijne, także z możliwością wygodnego docięcia na wymiar, pierścienie i kołnierze uszczelniająco-gojące, paski mocujące. Aby zadbać o higienę, używane są zestawy do irygacji.

Oferujemy również dodatkowe artykuły dla pacjentów, u których została wyłoniona urostomia – pasty stomijne, spraye ochronne, dezodoranty, zmywacze skóry do stosowania wokół stomii, środki pomagające w usuwaniu przylepców.

Urostomia – refundacja wyrobów medycznych przez internet

W naszym sklepie Ortomedico istnieje możliwość skorzystania z refundacji wyrobów stomijnych online. Refundacja na sprzęt stomijny z kodem P.099.U – stomia na układzie moczowym (urostomia) prowadzona jest całkowicie przez internet – bez potrzeby wychodzenia z domu. To najwygodniejszy sposób, aby zakupić potrzebne wyposażenie razem z darmową dostawą pod wybrany adres.

Poprzez dofinansowanie jak refundacja urostomia jest dostępna bez odpłatności (refundacja 100%). Aby z niej skorzystać, należy wypełnić znajdujący się na naszej stronie internetowej formularz realizacji NFZ na wyroby stomijne. W razie pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji.

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ