darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Wyroby stomijne

Wyświetlanie 1–12 z 297 wyników

Osoby, które z różnych względów musiały zostać poddane zabiegowi stomii, potrzebują konkretnych wyrobów dla zachowania higieny. Można wskazać:

– ileostomię,

– kolostomię,

– urostomię.

Każdy z tych rodzajów stomii wymaga nieco innego oprzyrządowania, a każde z nich dostępne jest w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą i zakupu wyrobów i worków stomijnych refundacja lub bez.

Sprzęt stomijny sklep

Bogata oferta sprzętu stomijnego naszego punktu medycznego zapewnia komfortową możliwość zakupu wszelkich niezbędnych wyrobów w jednym miejscu. Oferujemy Państwu najwyższej jakości pasy stomijne, płytki, kołnierze, pierścienie, a także worki stomijne oraz urostomijne.

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, wśród produktów dostępnych na www.ortomedico.pl znajdują się wyroby stomijne dla dzieci, a także dla dorosłych. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, dzięki czemu możliwe jest dokonanie u nas zakupu wyrobów takich producentów jak BBraun, Colopast, Convatec, Dansac, Welland Medical i innych. Stale poszukujemy nowych, wysokiej jakości rozwiązań, które możemy Państwu zaoferować.

Gdzie kupić wyroby stomijne?

To sprzęty, które posiada każda apteka oraz sklep medyczny. W takich punktach jak nasz możliwy jest zakup najwyższej jakości produktów z dostawą do domu. Dzięki temu, chory nie musi udawać się do apteki, gdzie jest potencjalnie narażony na kontakt z różnego rodzaju patogenami.

Dobrej jakości worki stomijne dostępne w naszej ofercie mogą być noszone z zastosowaniem pierścieni lub podklejane, a w każdym z tych rozwiązań zapewniają one najwyższą jakość i nieprzepuszczalność. Bez względu na wybraną opcję, należy pamięta o odpowiednim dopasowaniu do siebie rozmiarów – tak, by zachować najwyższą szczelność całego układu.

Przy korzystaniu ze stomii nie można zapominać również o zachowaniu najwyższej możliwej higieny oraz wygody użytkowania. Dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości wyroby przeznaczone do czyszczenia otworu stomijnego, jak i środki ułatwiające usuwanie przylepca (może ono bowiem wiązać się z dość znacznym dyskomfortem – jako że załączony klej jest na tyle silny, by zapewnić wygodę użytkowania i brak ryzyka, że stomia po prostu “odpadnie”).

Oferujemy także szeroki wybór kremów i odżywek do skóry wokół stomii. Ten naskórek wymaga szczególnej pielęgnacji ze względu na trudne warunki, w jakich znajduje się na co dzień. Dlatego też uzupełniając zapasy worków i innych podstawowych wyrobów stomijnych, warto zaopatrzyć się również w środki pielęgnacyjne.

W razie wątpliwości – skontaktuj się z nami

Jeśli tematyka stomijna jest dla Ciebie nowością lub nie znasz wszystkich firm, jakie znajdują się w naszej ofercie – zachęcamy do indywidualnego kontaktu. Osoby zatrudnione w naszym sklepie posiadają wysoką, wciąż uzupełnianą wiedzę w zakresie wyrobów medycznych (w tym także stomijnych). W razie jakichkolwiek wątpliwości, chętnie udzielimy Państwu fachowej porady oraz pokierujemy przez cały proces zamówienia, aby był on jak najszybszy i najbardziej komfortowy.

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ