darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Flufsan

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Włoska firma Flufsan specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów chłonnych. Wysokiej jakości wciągane majtki chłonne Flufsan Baby Pants stanowią atrakcyjną alternatywę dla innych wyrobów dostępnych na rynku, które zapinane są na rzepy. Zachęcamy do zamówienia pieluch Flufsan Baby Pants z refundacją NFZ w naszym sklepie internetowym Ortomedico.pl!

Majtki chłonne Flufsan Baby Pants – wciągane pieluchy dla dzieci

Wciągane pampersy Flufsan Baby Pants to nowość na polskim rynku – dzięki swojej specjalnej konstrukcji pozbawionej rzepów są bardzo łatwe w zakładaniu u starszych dzieci i zapewniają maksymalny komfort i swobodę ruchów.

Pieluchy Flufsan Baby Pants przeznaczone są do stosowania przez dziewczynki i chłopców i dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki którym można łatwo dopasować je do wagi dziecka.

Budowa pieluszek Flufsan Baby Pants zapewnia maksymalne dopasowanie do ciała. Anatomicznie ukształtowany pas jest elastyczny dzięki zastosowaniu gumek, boczne zabezpieczenia chronią przed wilgocią, a zastosowany wkład chłonny ma dużą pojemność i indykator zapełnienia.

Pieluszki Flufsan Baby Pants wyposażone są również w praktyczny znacznik, który wskazuje na tył pieluszki. Pełni on jednocześnie funkcję naklejki, którą można zakleić zużytą pieluszkę po jej zwinięciu, by łatwo wyrzucić ją do kosza.

Flufsan Baby Pants – dostępne rozmiary

Majtki chłonne Flufsan dostępne są w trzech rozmiarach:
- Flufsan Baby Pants 4 Maxi – dla dzieci o wadze 7/18 Kg
- Flufsan Baby Pants 5 Junior – dla dzieci o wadze 11/25 Kg
- Flufsan Baby Pants 6 Extra Large – dla dzieci o wadze +16 Kg

Zastosowanie pieluch Flufsan Baby Pants

Pieluchy Flufsan Baby Pants przeznaczone dla starszych dzieci doświadczających problemów związanych z inkontynencją – nietrzymaniem moczu. Mogą być również używane u dzieci, które mają trudności z odzwyczajeniem się od stosowania pieluch.

Majtki chłonne Flufsan Baby Pants podlegają refundacji z Narodowego Funduszu Zdrowia – zlecenie można zrealizować w naszym sklepie internetowym.

Zachęcamy do złożenia zamówienia na peluchy Flufsan Baby Pants w naszym sklepie Ortomedico.pl z refundacją NFZ online!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ