darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Cewniki Coloplast

Coloplast to uznany producent wyrobów urologicznych, w którego asortymencie znajduje się szeroka gama cewników. W sklepie Ortomedico przygotowaliśmy dla naszych klientów cewniki Coloplast w różnych wariantach, dzięki czemu można łatwo dobrać je do potrzeb pacjenta. W naszej ofercie dostępne są również cewniki refundowane przez NFZ, które można zakupić przez internet!

Ortomedico – duży wybór cewników urologicznych Coloplast

Cewniki to wyroby urologiczne o szerokim zastosowaniu, które używane są u kobiet i mężczyzn doświadczających dolegliwości układu moczowego i wymagających cewnikowania. Wyróżnia się cewniki zewnętrzne do zakładania na zewnątrz oraz cewniki wewnętrzne, które wprowadzane są do dróg moczowych.

Dostępne w naszym sklepie cewniki Coloplast to wyroby przeznaczone do stosowania zewnętrznego i wewnętrznego, które oferowane są w różnych wariantach oraz rozmiarach do wyboru, co ułatwia dopasowanie ich do potrzeb pacjenta.

Prezentujemy wygodne w użytkowaniu cewniki zewnętrzne samoprzylepne dla mężczyzn, które pozwalają na łatwą zbiórkę moczu. Dzięki zastosowaniu warstwy samoprzylepnej redukują ryzyko przecieków.

Również dostarczamy nowoczesne hydrofilowe cewniki Coloplast, które dzięki wykorzystaniu warstwy hydrofilowej są łatwe do wprowadzenia do dróg moczowych i redukują ryzyko rozwoju infekcji.

Kup cewniki zewnętrzne i wewnętrzne Coloplast w sklepie Ortomedico!

Nasz sklep internetowy Ortomedico specjalizuje się w sprzedaży wyrobów urologicznych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogatą gamę produktów Coloplast, które dostępne są również z refundacją NFZ.

Osoby, które chciałby skorzystać z refundacji cewników NFZ, mogą zrobić to przez internet. Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy wypełnienie znajdującego się na naszej witrynie formularza.

Zachęcamy do zakupienia cewników oraz innych wyrobów urologicznych w sklepie Ortomedico!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ