darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

P.099.K - Kolostomia

Dostarczamy wysokiej klasy sprzęt stomijny dla pacjentów, u których została wyłoniona kolostomia. W naszym sklepie oferujemy nowoczesne wyposażenie od uznanych producentów z opcją refundacji NFZ przez internet, aby zakupy były jeszcze łatwiejsze!

W naszym asortymencie znalazły się produkty od wielu uznanych marek, między innymi SenSura, B. Braun – Alterna, Coloplast, Dansac, Convatec Esteem +, Welland Medical.

Sprzęt do kolostomii – worki, płytki stomijne, preparaty

Aby zaopatrzyć naszych pacjentów we wszystkie niezbędne artykuły do stomii, współpracujemy z uznanymi producentami wyrobów medycznych stosowanych przy kolostomii. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla codziennego komfortu jest wybór właściwych worków, płytek oraz innych elementów, dlatego oferujemy tak szeroki asortyment, aby można było zakupić u nas wszystko, co potrzebne.

W sklepie  dostępne są wyroby jak worek kolostomijny – oferujemy worki stomijne 1-częściowe i 2-częściowe o różnych pojemnościach, otwarte i zamknięte, w tym worki plastyczne, worki przezroczyste, worki z miodem Manuka, worki z filtrem, które mogą być dopasowane do potrzeb pacjenta. Także można zakupić u nas pediatryczne worki do kolostomii.

Oprócz tego dostarczamy szereg innych wyrobów jak płytki stomijne, pierścienie i półpierścienie, akcesoria jak paski mocujące, kosmetyki do pielęgnacji stomii – dezodoranty, kremy, chusteczki do pielęgnacji skóry wokół stomii, zmywacze do usuwania pozostałości po przylepcach, pasta stomijna uszczelniająca.

Kolostomia – refundacja wyrobów medycznych online

Pacjentom, u których została wyłoniona kolostomia i muszą korzystać z wyrobów stomijnych, przysługuje refundacja NFZ. Można skorzystać z niej również w internecie w naszym sklepie.

Dostępna dla stomii jak kolosotmia refundacja prowadzona jest z kodem P.099.K – kolostomia i umożliwia otrzymanie wyrobów dofinansowanych w 100%. Aby skorzystać z refundacji przez internet, należy wypełnić znajdujący się na naszej stronie internetowej formularz, podając w nim wymagane dane. W razie problemów jesteśmy gotowi do pomocy.

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ