darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Worki stomijne dwuczęściowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Worek stomijny dwuczęściowy zbudowany jest z płytki i worka, które mocowane są razem z użyciem plastikowego pierścienia. System dwuczęściowy umożliwia dokonanie wymiany worka bez potrzeby odklejania płytki.

Rodzaje worków w systemie dwuczęściowym

W systemie dwuczęściowym stosowane są worki otwarte i zamknięte do ileostomii, kolostomii i urostomii. Worki stomijne dostępne są w rozmiarach dla osób dorosłych i dla dzieci (worki pediatryczne) oraz w różnych kolorach.

W naszym asortymencie dostępne są worki stomijne dwuczęściowe najlepszych marek, między innymi worki dwuczęściowe B.BRAUN, Alterna, SenSura Coloplast, Welland Medical, Esteem + CONVATEC i innych producentów.

Worki stomijne dwuczęściowe – refundacja NFZ

Istnieje możliwość realizacji refundacji NFZ na worek stomijny dwuczęściowy przez internet. Refundacja wyrobów stomijnych dostępna jest w wariantach:
P.099.I – ileostomia
P.099.K – kolostomia
P.099.U – urostomia

Aby zrealizować wniosek NFZ online, należy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie, podając w nim dane ze zlecenia.

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ