darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

P.099.I - Ileostomia

Oferujemy szeroką gamę wyrobów dla pacjentów, u których została wykonana stomia jelita cienkiego – ileostomia. Dzięki współpracy z wieloma renomowanymi producentami oraz możliwości zamówienia wyrobów stomijnych z refundacją NFZ przez internet zapewniamy zawsze udane zakupy!

Dostarczamy produkty stomijne od marek jak SenSura, Convatec Esteem +, B. Braun – Alterna, Coloplast, Dansac, Welland oraz wielu innych.

Wyroby do ileostomii – worki, płytki stomijne, pierścienie uszczelniające, kosmetyki

W naszym asortymencie czeka pełna gama wyrobów stomijnych dla pacjentów z ileostomią. Wyłoniona ileostomia czasowa lub stała wymaga zastosowania odpowiednio dopasowanych artykułów, aby zapewnić maksymalny komfort każdego dnia. Właśnie dlatego w naszym asortymencie dostępna jest gama wyrobów stomijnych od sprawdzonych producentów.

Oferujemy worki do ileostomii w różnych systemach – worki stomijne 1-częściowe, worki 2-częściowe w różnych pojemnościach, w tym pediatryczne worki do stomii. Dostarczamy worki stomijne otwarte i zamknięte, worki z filtrem, worki z okienkiem, worki z zapinką i inne rodzaje worków do stomii. Także można zakupić u nas artykuły jak płytka do stomii, pierścień uszczelniający, kosmetyki i preparaty, na przykład pasta uszczelniająca stomijna, zmywacze do skóry wokół stomii, kremy pielęgnacyjne na podrażnioną skórę, dezodoranty.

Ileostomia – refundacja wyrobów medycznych przez internet

Sklep internetowy Ortomedico umożliwia refundację wyrobów medycznych z kodem P.099.I – ileostomia przez internet. Zamówione u nas produkty dostarczamy pod wskazany przez klienta adres bezpłatnie.

Dostępna na stomię jak ileostomia refundacja NFZ pozwala na zakupienie wyrobów z dofinansowaniem wynoszącym 100%. Aby skorzystać z takiej opcji w naszym sklepie internetowym, wystarczy wypisać formularz i podać w nim wymagane dane. W razie problemów nasi pracownicy są zawsze przygotowani do pomocy.

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ